Soutěž barmanů

Dnes byla v Praze zahájena mezinárodní soutěž barmanů. Pro své startovní pole si zvolila Bugsy's Bar.

Jako v Irsku

Sledujete rádi rugby a irské tradice Vám nejsou cizí? Hergetova Cihelna se v březnu na dva dny přemění na pop-up irskou hospodu!

Oscar pro Piper-Heidsieck

Šampaňské Piper-Heidsieck již potřetí uhasí žízeň herců, režisérů a dalších hostů na slavnostním ceremoniálu udílení Oscarů!

Kuchařská hvězda v Praze

Michelinský šéfkuchař Cristiano Tomei dorazí do pražské restaurace Grand Cru, kde na přelomu února a března spojí síly s Janem Punčochářem!

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Úspěšní Templáři

Templářská vína mají vskutku "úrodné" období. Na soutěžích sbírají zlato a výstava pojednávající o jejich historii byla pro velký zájem prodloužena!

Whisky v kuchyni

Každému milovníkovi netradičně pojaté gastronomie jistě srdce zaplesá - v Laboratoriu pořádají pánskou jízdu v kuchyni ve společnosti skotské whisky!

Valentýn se španělskou příchutí

14.únor už je za rohem a program na něj se valí ze všech stran. Pokud se ho vydáte oslavit do tapas baru Monarch, rozhodně neprohloupíte!

Láska prochází žaludkem

Už jste přemýšleli, kde strávíte letošní svátek zamilovaných? V Grand Cru chystají honosný večer plný šampaňského a luxusních pokrmů.

Reklama
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.