Osvěžující jarní nápoje

V našich končinách první máj stále převládá nad Valentýnem. Venku se otepluje, příroda začíná hrát barvami a jde o skutečný lásky čas.

Redbreast 12 Year Old

Oficiálním distributorem nejprodávanější irské single pot still whisky REDBREAST v ČR se stala společnost Jan Becher − Pernod Ricard.

Thomas Dakin Gin

Britský vynálezce Thomas Dakin stvořil recepturu svého ginu už roku 1761. Nyní v San Franciscu získal nejvyšší ocenění, tedy zlatou medaili.

Pocta kavárenské tradici

Atmosféra pařížských kaváren, vzorná obsluha a poctivá domácí kuchyně. To jsou hlavní devizy Café Colore.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Bistro v italském stylu

Pestrou gastronomickou scénu pražského Karlína rozšířil v březnu nový podnik. Premier Mercato: bistro a prodejna delikates.

Sladkohořký likér z Tater

Slovenský likér Bentianna zaujme pečlivě vybíranými přírodními ingrediencemi, specifickou porcelánovou lahví i poctivým výrobním procesem.

Výjimečná vína a prostředí

V George Prime Steak mají stále něco nového. Sommelier nabídne ještě exkluzivnější vína a oceníte i prostředí neobvyklých salonků.

Španělské Velikonoce

Ochutnejte španělské Velikonoce v gastrobaru Monarch. Kromě tapas a mořských plodů se můžete těšit na tradiční katalánský velikonoční dezert.

Reklama
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.