Bistro v italském stylu

Pestrou gastronomickou scénu pražského Karlína rozšířil v březnu nový podnik. Premier Mercato: bistro a prodejna delikates.

Sladkohořký likér z Tater

Slovenský likér Bentianna zaujme pečlivě vybíranými přírodními ingrediencemi, specifickou porcelánovou lahví i poctivým výrobním procesem.

Výjimečná vína a prostředí

V George Prime Steak mají stále něco nového. Sommelier nabídne ještě exkluzivnější vína a oceníte i prostředí neobvyklých salonků.

Španělské Velikonoce

Ochutnejte španělské Velikonoce v gastrobaru Monarch. Kromě tapas a mořských plodů se můžete těšit na tradiční katalánský velikonoční dezert.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Asijský Chrám

Restaurace, kde se skvěle najíte po náročném dni.

Kůzlečí nebo jehněčí

Hliněná bašta vítá jaro. Nové menu je připravené ve znamení svěží zeleniny, lahodného mladého masíčka, jemného chřestu a salátů.

Sedmiletý světový unikát

Nikaragujský výrobce rumu Flor de Caña rozšířil své portfolio o netradiční bílý rum Blanco Reserva, který zraje sedm let v sudech z bílého dubu.

Sladké nebo hořké?

Dáváte přednost sladkým anebo raději hořkým likérům? A jak je to možné, že jste v mládí měli raději sladší a teď saháte po těch s nahořklou chutí?

Reklama
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.