Podzimní novinky v karlínském bistru Premier Mercato

Bistro a prodejna delikates Premier Mercato chystá na podzim několik změn. Svou otevírací dobu prodloužilo o dvě hodiny a nově bude zákazníkům servírovat i sobotní snídaně.

Do ČR míří oblíbený energy nápoj SilberPfeil

Do České republiky míří oblíbený drink fanoušků Mercedes DTM AMG – energy nápoj SilberPfeil. Název prémiového nápoje pro mladé a úspěšné odkazuje na přezdívku vozů Mercedes-Benz

Vítejte v novém světě vín vinařství Ludwig

„Nově vyšlechtěné rezistentní odrůdy mají na vinicích budoucnost. Například Hibernal se stává velmi populární a žádanější, proto jsme také vysadili již dva hektary a připravujeme další dva," vysvětluje Liana Hrabálková.

Nejlepším šampaňským dekády je Piper-Heidsieck

Šampaňské Piper-Heidsieck Rare 2002 získalo titul nejlepšího šampaňského minulého desetiletí.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

90 % produkce Skotské tvoří blendovaná whisky. Poznáte ji?

Nekonečná rozmanitost skotské krajiny se promítá do nejvzácnějšího pokladu, který tato země dala světu – whisky. Právě rozličnost Skotské se nepodobá žádné jiné whisky na světě. Poznáte rozdíl mezi jednodruhovou a blendovanou whisky?

Elitní vinařská aliance V8 se obohatila o vinařství Reisten

Dlouhodobě stabilní vysoká úroveň kvality vína se pavlovskému vinařství Reisten nyní zúročuje členstvím v exkluzivní alianci vinařů V8.

Nepijte. Objevujte

Spyros Metaxa se rozhodl vytvořit alkohol nevídané jemnosti a světu přinesl jantarový nápoj, METAXU. METAXA 12* nyní mění svou tvář.

Ochutnejte zakázané

Díky autentickému výrobnímu procesu El Ron Prohibido chutná velmi unikátně a navazuje na tradici zakázaných mexických rumů.

Reklama
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
TWITTER
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.