Vítejte v novém světě vín vinařství Ludwig

„Nově vyšlechtěné rezistentní odrůdy mají na vinicích budoucnost. Například Hibernal se stává velmi populární a žádanější, proto jsme také vysadili již dva hektary a připravujeme další dva," vysvětluje Liana Hrabálková.

Nejlepším šampaňským dekády je Piper-Heidsieck

Šampaňské Piper-Heidsieck Rare 2002 získalo titul nejlepšího šampaňského minulého desetiletí.

90 % produkce Skotské tvoří blendovaná whisky. Poznáte ji?

Nekonečná rozmanitost skotské krajiny se promítá do nejvzácnějšího pokladu, který tato země dala světu – whisky. Právě rozličnost Skotské se nepodobá žádné jiné whisky na světě. Poznáte rozdíl mezi jednodruhovou a blendovanou whisky?

Elitní vinařská aliance V8 se obohatila o vinařství Reisten

Dlouhodobě stabilní vysoká úroveň kvality vína se pavlovskému vinařství Reisten nyní zúročuje členstvím v exkluzivní alianci vinařů V8.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Nepijte. Objevujte

Spyros Metaxa se rozhodl vytvořit alkohol nevídané jemnosti a světu přinesl jantarový nápoj, METAXU. METAXA 12* nyní mění svou tvář.

Ochutnejte zakázané

Díky autentickému výrobnímu procesu El Ron Prohibido chutná velmi unikátně a navazuje na tradici zakázaných mexických rumů.

Restaurace Mincovna

Již 2 roky láká Mincovna na Staroměstském náměstí našince i turisty na poctivou českou, respektive rakousko-uherskou kuchyni v moderním hávu.

Večeře v oblacích

V oblacích budou vařit skvělí šéfkuchaři. Čeká vás adrenalinového napětí ze sezení ve volném prostoru i romantická atmosféra s výhledem na Prahu.

Reklama
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.