Čím si připít podle numerologie

23.03.2017 15:00

Zabere to jen pár vteřin a o vašem osudu budete mít jasněji. Numerologický výklad na míru zvládne opravdu každý. Jednoduchým vzorcem vypočítáte své životní neboli osudové číslo. Lze z něj vyčíst mnohé: charakter, vlastnosti, dokonce i nejoblíbenější drink. Probuďte se ze zimního spánku ve společnosti zcestovalé sedmičky, příchod jara zas nejlépe oslavíte s rozparáděnou trojkou. Nevěříte? Objednejte přátelům pití podle jejich životních čísel a uvidíte, jak jim budou spokojeností zářit oči.

Jak získat své životní číslo?
Jednoduše sečtěte číslice v celém datu svého narození, tedy den, měsíc i rok. Ve sčítání pokračujte až do doby, než se dostanete k jednotné číslici. Pozor si dejte na čísla 11 a 22, ty představují speciální dvojciferná čísla, která se těší vlastní charakteristice.
Příklad: Jana se narodila 20. 9. 1987. Součet číslic data narození: 2 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 7 = 36 3 + 6 = 9. Její životní číslo je tedy 9.

Životní číslo – 1
Ano, jistě, samozřejmě! Jedničkám není radno odmlouvat. Jsou to aktivní a odvážní vůdci, kteří si jdou tvrdě za svým. Cílevědomostí často druhé inspirují. Za svou tvrdou práci a neoblomnou píli si zaslouží světovou jedničku mezi vodkami, kterou je právě Smirnoff. Ta jim připomene, že i ti nejlepší občas potřebují spolupracovat s ostatními, aby dosáhli těch nejlepších výsledků.

Životní číslo – 2
Chcete-li si s někým od srdce popovídat, zajděte za laskavou dvojkou. Trpělivě vás vyslechne, diplomaticky se vyhne nepříjemným tématům a vy se budete v její přítomnosti cítit jako v bavlnce. K její něžné povaze dvojek se skvěle hodí Baileys Chocolat Luxe, které se přímo rozplyne na jazyku. Madagaskarská vanilka v kombinaci s pravou belgickou čokoládou probudí ve dvojkách temperament a chuť zapojit se do práce.

Životní číslo – 3
Noční kluby, bary a hospody, to jsou nejoblíbenější působiště lidí s životním číslem tři. Pokud kývnete na party s trojkou, můžete si být jisti, že si odnesete zážitky na celý život. Trojky totiž ze všeho nejvíc nesnáší nudu. Osobním kouzlem dokáží oslnit každého, koho si zamanou. Když si vyberou právě vás, ani se nenadějete a už spolu popíjíte nejoblíbenější drink trojek: Captain Morgan Old Spiced Gold. Po party se pak nesmíte divit, že domů dorazíte s protančenými podrážkami u bot.

Životní číslo – 4
Všichni z cesty, čtyřka jede. Konzervativní osoby s životním číslem čtyři jsou cílevědomé, systematické a nemají rády změny. Donutit je postupovat podle jiných pravidel, než na která jsou zvyklí, je téměř nadlidský úkol. Ať už čtyřka zůstane doma s přáteli, nebo vyrazí do nezapomenutelné noci, potěšíte ji oblíbenou tradiční whisky Johnnie Walker Black Label.

Životní číslo – 5
Pětky zastihnete jen stěží, jsou totiž pořád v pohybu, milují cestování a hlavně změnu. Neustálý hlad po dobrodružství zaplňují prací, jsou však přelétavé a hodně tvrdohlavé. Na co ale nedají dopustit, je whisky Johnnie Walker Red Rye Finish. Na moment se rády zastaví, aby si vychutnaly kombinaci intenzity a sladkosti, ozvláštněnou ovocnými tóny a vůní koření. A vy si s nimi budete moci konečně pořádně popovídat. Ovšem jen do doby, než pětka začne experimentovat. Co se bude dít potom, vám nenapoví žádné číslo na světě.

Životní číslo – 6
Loajální k přátelům, neúprosní ke zbytku. To je osobní motto osob s životním číslem šest. Věrným kamarádům šestka mile ráda podá pomocnou ruku, kdykoliv to potřebují. S radostí si s nimi dá Captain Morgan White Rum, který považuje za jednoduše dokonalý. Ostatní to ovšem budou mít za příplatek. Šestky mají duši obchodníka, nerady dělají věci zadarmo. Navíc si i pamatují všechna příkoří, která se jim kdy stala.

Životní číslo – 7
Sedmičky jsou věční snílci. Kamarádi o nich tvrdí, že pořád chodí s hlavou v oblacích. Chcete je taky někdy dostat na zem? Žádný problém, naservírujte jim gin Gordon's. Jeho svěží, jemně kořeněná chuť, ideálně ve spojení s tonikem, je tím správným drinkem. Sedmičky se svým citem pro detail milují plánování různých výletů, určitě se vyplatí vyrazit s nimi na venkov, k moři nebo třeba do hor.

Životní číslo – 8
S osmičkami není radno si zahrávat. Tihle lidé jsou houževnatí, se všemi problémy si hravě poradí. Získat si je můžete rumem Captain Morgan Black Spiced. Temný drink vyniká výraznou kořeněnou chutí s jemným dubovým nádechem, což osmičky prostě milují. Pak už jen stačí pár přátelských vět a máte postaráno o loajálního kamaráda, který se jen tak neztratí. A ti jsou přece nejlepší.

Životní číslo – 9
Moudrost, citlivost a zodpovědnost. To jsou hlavní atributy lidí s životním číslem devět. Díky vysoké úrovni mentální energie dokáží překonat leckterou překážku. Při jejich honu za životním ideálem devítkám často nedochází, co je pro ně důležité, a neumějí být dostatečně sobecké. Sklenka whisky Johnnie Walker Blue Label jim připomene, že by si čas od času měly udělat chvilku jen pro sebe.

Životní číslo – 11
Inteligentní jedenáctky jsou ambiciózní vizionáři. Inspiraci vidí všude kolem. Mají i svou bouřlivou emotivní stránku, která čas od času vybublá na povrch a dokáže všechno pořádně zamotat. Na první pohled se zamilují do ochucené vodky Smirnoff Ice, ve které se mísí chutě třikrát destilované vodky a osvěžující limety. Pokud se jedenáctky naučí potřebné trpělivosti a sebeovládání, mohou poměrně jednoduše dosáhnout svých cílů.

Životní číslo – 22
Urputní dříči, to jsou lidé s životním číslem 22. Jejich partneři od nich nemohou čekat nic převratného. Vztah je totiž pro dvaadvacítky až druhotnou záležitostí. Na prvním místě je práce. Měly by se naučit trochu zvolnit a věnovat více času svým přátelům a milovaným. S nimi si pak velmi rády vychutnají jemné tóny irského likéru Baileys Original.

Datum:23.03.2017 15:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama