Asijský Chrám

Restaurace, kde se skvěle najíte po náročném dni.

Kůzlečí nebo jehněčí

Hliněná bašta vítá jaro. Nové menu je připravené ve znamení svěží zeleniny, lahodného mladého masíčka, jemného chřestu a salátů.

Sedmiletý světový unikát

Nikaragujský výrobce rumu Flor de Caña rozšířil své portfolio o netradiční bílý rum Blanco Reserva, který zraje sedm let v sudech z bílého dubu.

Sladké nebo hořké?

Dáváte přednost sladkým anebo raději hořkým likérům? A jak je to možné, že jste v mládí měli raději sladší a teď saháte po těch s nahořklou chutí?

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Chablis: Minerální unikát

Pokud milujete svěží vína, měli byste se seznámit s oblastí Chablis. Produkují se tam jedny z nejlepších vín z odrůdy Chardonnay.

Španělsko v centru Prahy

Gastrobar Monarch, místo se středomořskou duší, kam můžete zajít nejen na skvělé tapas, dobré víno nebo trendy drinky, ale i za zážitkem.

Founder´s Reserve

Nová whisky Founder’s Reserve vzdává hold zakladateli světoznámé palírny The Glenlivet a jeho vizi vyrábět jemné sladové whisky té nejvyšší kvality.

Vína z Pálavy

Nejlepší viniční tratě, poctivá práce ve vinicích, stejně jako preciznost ve sklepě. Vinařství Reisten představuje nová vína ročníku 2014.

Reklama
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.