Netradiční pohled na kávu

Designéři Jan Plecháč a Henry Wielgus představili osobitou instalaci v rámci 18. ročníku Designbloku, navrženou pro Nespresso.

Martha Issová: Proměny

"Když se umí člověk všemu smát". S touto písni na rtech přitančila Martha Issová do ateliéru na focení Kalendáře Proměny 2017 pro Nadaci Archa Chantal.

Kalendář Proměny 2017

Herecký pár Liška - Poláková se nesetkali tentokrát před filmovou kamerou ani na prknech co znamenají svět, ale před objektivem fotografa Petra Kurečky.

Fenomén divadelní scény

Dalo by se říci, že s muzikály se u nás doslova roztrhl pytel. Před 5 lety se zrodila produkce, která přišla s něčím novým. S muzikálem pro děti.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

CLASSIC PRAGUE AWARDS: Nové ceny klasické hudby

Klasická hudba se v České republice konečně dočkala vlastních hudebních cen. Nová ocenění budou každoročně odměňovat nejlepší tuzemské pěvce, instrumentalisty, dirigenty, skladatele, ale i sbory či orchestry.

Luksovo Collegium 1704 se ve Versailles dočkalo neutichajícího aplausu

Kapli zalitou brzce podzimním podvečerním sluncem zaplnili diváci do posledního místa. V publiku nechyběl ani bývalý vyslanec pro ČR Jean-Pierre Asvazadourian či princ Mubarak Fahd al Sabah.

Veletržní palác představí mezigenerační přehlídku OLD'S COOL

Zpomalit a uvědomit si, že i staré materiály mohou znovu získat vyšší hodnotu. Toto téma čtvrté mezigenerační přehlídky OLD´S COOL reflektuje její hlavní programová část nazvaná SLOW UP, která se bude v sobotu 24.září věnovat fenoménu pomalé módy.

SIGNAL festival počtvrté

Praha se již počtvrté rozsvítí světly SIGNAL festivalu. Dvacítka instalací bude k vidění od 13. do 16. října.

Reklama
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.