Poznání extrémní krásy

Malba je jedinečným nepřetržitým procesem hledání nového a Hana Babak vytváří novou percepci estetiky vznikající pomocí magické hry barev.

Prahou křížem krážem

Nejoblíbenější cíle Pražanů a návštěvníků metropole.

Výstava: Do not pass by

Uznání k umělci, kterému se podařilo uspět v zahraničí a úspěšně se adaptovat v dané kultuře a mentalitě, postoj ke xenofobii, to je téma, které zaujalo a přivedlo Simonu Krainovou na zahájení výstavy plakátů autora Miloše Reindla.

Univerzita Karlova

Letos slavíme 700 let od narození Karla IV., kterému vděčí naše země za mnohé, nejstarší českou univerzitu nevyjímaje.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Na Mácháči budou tančit zombíci

Léto je v plném proudu, a pokud chcete zažít spousty srandy s kamarády, vyrazte 19. a 20. srpna na taneční open-air Mácháč 2016. Kromě dvou dní nabitých hudbou, zažijete netradiční zombie akci s obživlými mrtvými.

One Amazing Day

3. show z produkce Intimissimi nabídne jedinečnou oslavu krásy – opět na lední ploše, s mnoha efekty a poutavou kombinací výjimečné hudby.

Současné umělecké styly

Aby mladý umělec pronikl nepřeberným množstvím starších a zkušenějších konkurentů, musí být vždy o krok napřed.

Krása a tajemství

Klementinum, barokní skvost v centru Prahy. Pokud čtete, studujete nebo bádáte, určitě jste s interiéry tohoto areálu měli tu čest.

Reklama
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.