Legendy bojových umění

Zvučná jména jako Seagal, Lee, Wu, Norris a Chan jsou spojovaná s akčními hrdiny z filmových trháků. Předtím však poznali bojové umění Východu.

Dobrodružství na obrazovce

Televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Bojové scény, co vás vtáhnou do děje, zaručeny!

Rekord Expres FM

Posluchačská základna hudebního rádia Expres FM roste! V posledním průzkumu dosáhlo svého historického rekordu. Je to díky novým moderátorům?

Slavné továrny ožívají

Z textilky knihovna, z pivovaru multifunkční prostor.. Způsobů, jak přeměnit staré neužívané továrny, je nespočet.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Příběh a jeho moc

Nespresso vyhlašuje mezinárodní soutěž vertikálních filmů a vyzývá filmaře - odvyprávějte příběh, který změní svět!

Co nového u Expres FM?

Čerstvě patnáctileté rádio Expres FM je kromě pomyslné občanky bohatší i o nové pořady a obměněné moderátorské duo v ranní show!

Sborovna ledová

Pražskou Kampu potřetí rozezní setkání zpěváků Sborovna. Oslavy sborového zpěvu se 19.února zúčastní sbory i amatérští zpěváci.

S Footshopem na cestě kolem světa

Dnešní večer ve znamení zahajovací party výstavy World Tour ve Footshopu! Čeká na Vás komentovaná prohlídka, speciální drinky i koncert!

Reklama
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.