Vítězné snímky

Sundance TV slaví se Sundance festivalem. Během 10 dní můžete zhlédnout skvělé filmy od světových nezávislých filmových tvůrců.

Spojení Champagne a hudby

Francouzská značka vín Champagne Deutz se stala oficiálním šampaňským nových českých hudebních cen Classic Prague Awards.

Rich Hill

V rámci 10 Days of Sundance můžete nahlédnout do ukázkového zapadákova na americkém Středozápadě prostřednictvím dokumentárního filmu Rich Hill.

Expres FM slaví 15 let

Pražské rádio Expres FM započalo své vysílání 2. ledna 2002. Tehdy rádio postavili doslova na zelené louce. Od té doby se toho změnilo mnoho.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

O Vánocích bez reklam

Pražské rozhlasové stanice Expres FM a Classic Praha nebudou v závěru roku 2016 do svého programu zařazovat žádné reklamy.

Ďábelsky líbivá hudba

Muzikál Mefisto je jeho největším a nejzásadnějším počinem dosavadní kariéry. Mladý a úspěšný hudební skladatel Daniel Barták pro projekt Mefisto zaranžoval přibližně sedmdesát hudebních čísel a výsledek opravdu stojí za poslech a muzikál za vidění.

Česká filmová hudba

Rudolfinum ovládla hudba naší kinematografie. Na vyprodaném koncertu Pocta českým filmům a pohádkám 2 zazněly písně z oblíbených filmů.

Pro varhany v chrámu sv. Víta

V Rudolfina se 3. prosince uskuteční benefiční koncert, jehož výtěžek bude věnován na dostavbu varhan v pražském chrámu Sv. Víta.

Reklama
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.