Pipes and Pints

Skupina s potetovaným americkým zpěvákem a hráčem na skotské dudy se vrací po tvůrčí pauze s videoklipem plným záběrů z jejich soukromí.

Malta Jazz Festival

16. - 19. července 2015 se bude na Maltě konat Jazzový festival. Slaví již 25 let a bude to oslava různých proudů jazzu.

Král světla Jakub Ludvík si lidí váží a má je rád

O kvalitách fotografa Jakuba Ludvíka není pochyb a rozhodně je obohacením pro 37. ročníku Novoměstského hrnce smíchu, kam připravil jedinečnou výstavu nových fotografií osobností festivalu 2015.

Svátek dobré muziky klepe na dveře!

Jedenáctý ročník multikulturního festivalu Mighty Sounds už klepe na dveře.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Nabitý diář Mydy Rabycad

Mydy Rabycad míří na Sziget a další zahraniční festivaly. Tohle léto se prostě bude tančit všude.

Uznávaný umělec Emilio Fornieles představil tvorbu portrétu „action painting“

Le Palais Art Hotel Prague prezentuje poprvé v České republice španělského umělce Emilia Fornielese a jeho nejnovější sérii „Black Serie/B-Side“.

Novoměstský hrnec smíchu bude zahájen již 7. června

Ten, kdo se rád směje, si již dnes trénuje bránici na 37. ročník festivalu filmových a televizních komedií, který se tradičně odehraje v Novém Městě nad Metují.

Hotel Savoy hostil 9. profesní setkání magazínu Best of

Dne 19. května se uskutečnilo v pražském hotelu Savoy tradiční, v pořadí již 9. profesní setkání magazínu Best of a hlavního partnera, kterým nebyl nikdo jiný, než nově zrekonstruovaný hotel Savoy.

Reklama
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.