Příběh duše

„Jestliže pro Tebe moje nepřítomnost není důležitá, pak pro Tebe moje přítomnost nebude mít význam,“ sděluje Petr Casanova ve své nové knize.

Rock for People se blíží

Dramaturgie letošního ročníku Rock for People je plná osvědčených i méně známých kapel, které vám zacloumají srdcem i hlavou.

Nespresso ve Varech

Nespresso potvrzuje své úzké propojení s filmovým světem a znovu se stává oficiální kávou MFF v Karlových Varech.

Mefisto jede dál

Muzikál Mefisto, který má za sebou svou padesátou reprízu, se stal jedním z nejúspěšnějších muzikálů současné divadelní scény.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Živí mrtví: Počátek konce

Oblíbený seriál „Fear the Walking Dead – Živí mrtví: Počátek konce“ se 5.června vrací na naše obrazovky s novou 3. řadou.

Vstříc hororovým zážitkům

Koncept Prague Fear House byl kompletně dokončen a zpřístupněn veřejnosti. Brány do světa hororů a adrenalinu jsou pro vás otevřeny.

Výlet do osmdesátek

Řada známých osobností se sešla v pražském klubu Cafe 80's, aby oslavila svátek všech Jan a znovuoteření tohoto podniku ve stylu osmdesátých let.

Ynspirology podruhé

Yemi A.D., Dara Rolins, Majk Spirit. To je jen zlomek osobností, které potkáte na letošním 2. ročníku festivalu Ynspirology.

Reklama
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.