Chcete do Mexika? Je to blíž, než myslíte!

V Mexiku slaví svůj Den nezávislosti, neboli Cinco de Mayo, 5. května už přes 150 let. Letos poprvé měli někteří z nás možnost se k bujarým oslavám připojit i v Praze.

Cava místo šampaňského

Zapomeňte na šampaňské, letos oslavujte s šumivým vínem Cava. Čím více času výrobní proces Cavy zabere, tím je výsledek lepší.

Na burger do Palandy

Nabídka Cafe Palanda stále nepřestává ohromovat milovníky burgerů u nás i v zahraničí. Ze zákulisí víme, že příprava nového menu je v plném proudu a opravdu se je na co těšit!

Nové menu v Hergetově Cihelně

Jeden z nejoblíbenějších podniků v metropoli připravil pro své hosty nová jídla. Velkým hitem budou určitě námořnické mušle Meunière na česneku a bílém víně.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Starbucks na Chodově

Druhá kavárna Starbucks typu „office store“ vítá zákazníky v byznys lokalitě The Park na pražském Chodově.

K Velikonocům patří kůzlečí

Největším klenotem jarní nabídky je již tradičně křehké kůzlečí maso, jež mezi labužníky patří k nejvyhledávanějším delikatesám.

Na jaře se nosí růžová!

S přicházejícími jarními dny přichází na trh i mladá vína ročníku 2014. Vybrali jsme pro vás několik horkých novinek z vinařství Vajbar.

Ocenění Michelin Bib Gourmand

Prestižní gastronomický průvodce, Michelin Main Cities of Europe 2015, již po třetí ocenil pražskou restauraci Aureole Fusion Restaurant & Lounge.

Reklama
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
TWITTER
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.