Velikonoční brunch

Restaurace CottoCrudo v hotelu Four Seasons Prague ožije na Velikonoční neděli lahodným menu i zábavou pro celou rodinu.

Galavečeře s francouzskými vinaři

Při příležitosti letošní Galadegustace Bourgogne & Champagne uspořádá šéfkuchař Jan Punčochář 5. dubna luxusní večeři v pražské restauraci Grand Cru.

Pivo s charakterem

Královský pivovar Krušovice se nově zaměřuje na charakter a charakterní situace. V tomto duchu uvedl i kampaň a představil nového krušovického krále.

Degustační večer s Livio Felluga

Jedno ze sta nejlepších světových vinařství roku 2016 Livio Felluga (podle časopisu Wine & Spirits) představí svá vína 4. dubna v Hergetově Cihelně.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Čím si připít podle numerologie

Laskavá dvojka či dobrodružná pětka? Vyzkoušejte tajemnou sílu numerologie!

En Primeur

Začíná prodej vín en primeur. Ročník 2015 může být nejlepším tohoto století.

Příběh piva Guinness

Na legendární, rubínově rudý Guinness je právem hrdý každý Ir. Jelikož se blíží den sv.Patrika, přibližme si historii a současnost tohoto pokladu.

Ristretto bez kofeinu

Milovníci intenzivních chuťových zážitků už nemusí hledat svou dokonalou odpolední nebo večerní kávu Grand Cru – je tu Ristretto Decaffeinato.

Reklama
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.