S Footshopem na cestě kolem světa

26.01.2017 16:00

Je jedno, zda jste milovník cest hledající tipy kam vyrazit za dalším dobrodružstvím, nebo fanoušek designu, který nevynechá jedinou příležitost navštívit galerii. Ve Footshopu vás 26. 1. 2017 zvou na exkluzivní výstavu spolupráce adidas s nejlepšími sneaker stores z celého světa!

12 metropolí, 12 nejlepších sneaker obchodů, to je 12 kolaborací, které v České republice spojí jediné místo – Footshop. Ten exkluzivně přináší měsíční výstavu speciálního projektu adidas Consortium World Tour propojující cestování a lásku k designovým sneakers.

Jako jediný v České a Slovenské republice se Footshop muže hrdě hlásit mezi členy rodiny adidas Consortium, což mu dává přístup ke speciálním kolaboracím. Přesně takovou spoluprací je adidas Consortium World Tour – kolekce limitovaných tenisek za rok 2016, které vznikly ve spolupráci s legendárními obchody jako je Kith z New Yorku, Solebox z Berlína, Slam Jam v Miláně, JUICE z Hong Kongu, mita v Tokyu, Sneakernstuff v Stockholmu, Starcow v Paříži a další.

Každá kolaborace je něčím specifická, má skrytou pointu a svůj vlastní příběh. Přesně jako v galerii, kde předměty zaujmou svojí nápaditostí a kde vám kurátor přiblíží detaily, ve Footshopu mají pro milovníky tenisek a designu připravenou „komentovanou prohlídku” od odborníka a sběratele tenisek Petra „Kovo“ Kováče z Footshop crew. Díky tomu bude tato cesta po celém světě ještě o něco působivější. Anonymus Bar potěší chuťové buňky svými speciálními drinky, každý bude vystihovat jednu ze zmíněných metropolí. Když se k tomu připočítá super catering z produkce FÆNCY FRIES a concert ambasadorky adidasu, Kláry Vytiskové, je jasné, že toto cestování bude plné zážitků.

Ve čtvrtek 26. 1. 2017 si pasy brát nemusíte – cool mezinárodní metropole jako Tokyo, Seoul, London, Berlín, Miami, Shanghai, Paris, Los Angeles, Stockholm, New York, Milán, San Francisco a jejich speciální kolekce najdete na jednom místě – ve Footshopu!

 

 

 

 

Datum:26.01.2017 16:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Na svatého Patrika plno hudby, kultury i irské gastronomie

Oslavy irského svátku svatého Patrika, které jsou tradicí mnoha světových velkoměst, si v posledních letech našly své místo také v České republice.

Metronome Festival Prague

Metronome Festival Prague oznamuje první českou a slovenskou kapelu! Comebackový koncert Khoiby a stále slavnější The Ills.

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama