S Footshopem na cestě kolem světa

26.01.2017 16:00

Je jedno, zda jste milovník cest hledající tipy kam vyrazit za dalším dobrodružstvím, nebo fanoušek designu, který nevynechá jedinou příležitost navštívit galerii. Ve Footshopu vás 26. 1. 2017 zvou na exkluzivní výstavu spolupráce adidas s nejlepšími sneaker stores z celého světa!

12 metropolí, 12 nejlepších sneaker obchodů, to je 12 kolaborací, které v České republice spojí jediné místo – Footshop. Ten exkluzivně přináší měsíční výstavu speciálního projektu adidas Consortium World Tour propojující cestování a lásku k designovým sneakers.

Jako jediný v České a Slovenské republice se Footshop muže hrdě hlásit mezi členy rodiny adidas Consortium, což mu dává přístup ke speciálním kolaboracím. Přesně takovou spoluprací je adidas Consortium World Tour – kolekce limitovaných tenisek za rok 2016, které vznikly ve spolupráci s legendárními obchody jako je Kith z New Yorku, Solebox z Berlína, Slam Jam v Miláně, JUICE z Hong Kongu, mita v Tokyu, Sneakernstuff v Stockholmu, Starcow v Paříži a další.

Každá kolaborace je něčím specifická, má skrytou pointu a svůj vlastní příběh. Přesně jako v galerii, kde předměty zaujmou svojí nápaditostí a kde vám kurátor přiblíží detaily, ve Footshopu mají pro milovníky tenisek a designu připravenou „komentovanou prohlídku” od odborníka a sběratele tenisek Petra „Kovo“ Kováče z Footshop crew. Díky tomu bude tato cesta po celém světě ještě o něco působivější. Anonymus Bar potěší chuťové buňky svými speciálními drinky, každý bude vystihovat jednu ze zmíněných metropolí. Když se k tomu připočítá super catering z produkce FÆNCY FRIES a concert ambasadorky adidasu, Kláry Vytiskové, je jasné, že toto cestování bude plné zážitků.

Ve čtvrtek 26. 1. 2017 si pasy brát nemusíte – cool mezinárodní metropole jako Tokyo, Seoul, London, Berlín, Miami, Shanghai, Paris, Los Angeles, Stockholm, New York, Milán, San Francisco a jejich speciální kolekce najdete na jednom místě – ve Footshopu!

 

 

 

 

Datum:26.01.2017 16:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Další zahraniční hvězda

Další hvězdou Metronome Festivalu Prague 2019 bude kultovní elektronická ikona Kraftwerk. Přiveze unikátní show ve 3D.

Život mezi paragrafy

Legenda českého krasobruslení a advokacie, Gerhardt Bubník, ve své autobiografii bilancuje i odkrývá aféry.

Brunello Cucinelli slaví

Italská luxusní značka oslavila 40. výročí svého působení v rodném kraji svého zakladatele - městečku Solomeo v oblasti Perugia.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama