Lekce chůze lákají do Korutan

Pozvolné svahy korutanských Alp jsou rájem turistů a pozor: specializují se tu na výuku zdravé chůze, která tady prý má doslova očistné účinky.

Jimmy Choo tváří letu

Slavný módní návrhář Jimmy Choo a super modelka Georgia May Jagger se stali tvářemi nové linky British Airways do Kuala Lumpur.

Království bílých aromatických vín

Kdo navštívil Znojmo, může říci, že navštívil království bílých aromatických vín. Jedinečná vína dávají odrůdy Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, ale také Rulandské bílé, šedé i modré či Pálava.

Perly Karibiku

Pobřeží Dominikánské republiky obklopuje několik jedinečných ostrůvků. Jsou protkané sítí jeskyní a vybízejí k poznání a aktivnímu odpočinku.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

V Orient Expresu

Chcete mimořádný cestovatelský tip? Vydejte se na nezapomenutelnou jízdu královským vlakem po Indii. Do Orient Expresu nastoupíte poprvé i z Česka.

Jaro v Londýně

Jarní měsíce lákají k návštěvě evropských metropolí. Jednou z největších a nejkrásnějších je Londýn. Přinášíme tipy, co v Londýně vidět.

Novinky z Dominikánské republiky

Dominikánská republika přitahuje turisty všestrannou nabídkou - nejen plážemi, ale i památkami z koloniálních dob a národními parky.

Příroda i velkoměsto

Jihoafrická republika: místo, kde se snoubí tradice s moderním světem. Láká turisty mnoha atrakcemi od přírody po nákupy.

Reklama
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.