Jimmy Choo tváří letu

Slavný módní návrhář Jimmy Choo a super modelka Georgia May Jagger se stali tvářemi nové linky British Airways do Kuala Lumpur.

Království bílých aromatických vín

Kdo navštívil Znojmo, může říci, že navštívil království bílých aromatických vín. Jedinečná vína dávají odrůdy Sauvignon, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, ale také Rulandské bílé, šedé i modré či Pálava.

Perly Karibiku

Pobřeží Dominikánské republiky obklopuje několik jedinečných ostrůvků. Jsou protkané sítí jeskyní a vybízejí k poznání a aktivnímu odpočinku.

V Orient Expresu

Chcete mimořádný cestovatelský tip? Vydejte se na nezapomenutelnou jízdu královským vlakem po Indii. Do Orient Expresu nastoupíte poprvé i z Česka.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Jaro v Londýně

Jarní měsíce lákají k návštěvě evropských metropolí. Jednou z největších a nejkrásnějších je Londýn. Přinášíme tipy, co v Londýně vidět.

Novinky z Dominikánské republiky

Dominikánská republika přitahuje turisty všestrannou nabídkou - nejen plážemi, ale i památkami z koloniálních dob a národními parky.

Příroda i velkoměsto

Jihoafrická republika: místo, kde se snoubí tradice s moderním světem. Láká turisty mnoha atrakcemi od přírody po nákupy.

Four Seasons Jet

V letošním roce přinášejí hotely a resorty Four Seasons nové zážitky díky vlastnímu privátnímu letounu Four Seasons Jet.

Reklama
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.