Jimmy Choo, Georgia May Jagger a Michelle Yeoh, Kuala Lumpur, British Airways
Jimmy Choo a Georgia May Jagger, Kuala Lumpur, British Airways

Jimmy Choo tváří letu

08.06.2015 09:00

Hollywoodská herečka Michelle Yeoh, světoznámý britský módní návrhář malajského původu Jimmy Choo a britská supermodelka Georgia May Jagger dodali eleganci a půvab slavnostnímu zahájení provozu nové přímé linky British Airways z Londýna do malajského hlavního města Kuala Lumpur. Všichni tři nafotili unikátní foto kolekci v prostředí zdejších dech beroucích moderních staveb ve stylu pohádkové Popelky. Jimmy Choo pro tuto zvláštní příležitosti navíc navrhl unikátní boty ze skla.

Jsem hrdý Malajec, a tudíž pro mě bylo velkou ctí podpořit otevření nové linky British Airways do Kuala Lumpur. Malajsie má co nabídnout, je centrem světového byznysu a investičních příležitostí. Je atraktivní také pro turisty jako ideální dovolenková destinace. Město rovněž disponuje bohatým nočním životem a mnoha významnými kulturními událostmi. Za návštěvu stojí vedle hlavního města také mé rodné město Georgetown, které je zapsané na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO,“ říká k nové destinaci British Airways slavný módní návrhář a tvůrce legendární značky obuvi Jimmy Choo.

Všechny tři tváře nové linky British Airways se sešly u příležitosti velkého propagačního focení přímo v centru malajské metropole. Vznikly úchvatné snímky. Na jedné z fotografií hrají hlavní roli vedle slavných osobností také Petronas Twin Towers – známé věže tvořící městskou dominantu, jež patří k nejvyšším budovám na světě. Na fotce sedí půvabná herečka Michelle Yeoh s Georgiou May Jagger na pohodlných sedačkách business třídy Club World letecké společnosti British Airways, zatímco Jimmy Choo pózuje se svými skleněnými botami, které nezapřou jeho autorský podpis.

První let British Airways do Malajsie přistál na Mezinárodním letišti v Kuala Lumpur ve čtvrtek 28. května 2015, ve 14.35 hodin místního času. Non-stop linka je operována Boeingem 777-200ER v konfiguraci čtyř cestovních tříd, včetně nejvyšší první třídy First. Dále mají cestující na výběr mezi business třídou Club World, jež nabízí unikátní sedačky plně polohovatelné do zcela vodorovné postele, či vyšší ekonomickou třídou World Traveller Plus nebo klasickou ekonomickou třídou World Traveller. Letecká společnost British Airways je jedinou aerolinkou, která na lince do Kuala Lumpur nabízí pohodlí produktu vyšší ekonomické třídy.

Moc jsem si pobyt v Malajsii užila. Lidé jsou neuvěřitelně milí. Zkusila jsem mimo jiné tradiční kuchyni, která mě nadchla. Neuvěřitelným zážitkem byla také spolupráce s Jimmy Chooem na kampani pro British Airways,“ dodává ke svému focení Georgia May Jagger.

U příležitosti uvedení nové přímé linky z Londýna do Kuala Lumpur nabízí British Airways atraktivní ceny zpátečních letenek z Prahy přes Londýn ekonomickou třídou World Traveller. Ty lze pořídit při koupi do 9. června 2015 od neuvěřitelných 13 270 Kč. Let je možné rezervovat nejlépe na www.ba.com.

Datum:08.06.2015 09:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama