Tuniská žena: "výjimka v arabském světě“

Tunisko jde znovu příkladem nejen arabskému světu. Dvě ženy nyní stojí ve vedení tuniského cestovního ruchu!

5 nejzajímavějších památek Číny

Nelidnatější stát světa se může pyšnit unitkátními památkami, které jsou úchvatné svou tajuplností a zajímavou historii.

Lyžování v Risoul Vars

Risoul a Vars jsou jihoalpská střediska vzájemně propojená přes hřeben s vrcholem Pic de Chabrières, odkud je krásný výhled na Mont Blanc.

Konečně padá sníh!

Po váhavém začátku zimy začalo v Alpách pořádně sněžit. Konečně se dá na sjezdovkách prohánět na pravém nefalšovaném sněhu!

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Top 4 australských zabijáků

Nebezpečí číhá ve vodě, ve vzduchu i na souši! Australský kontinent neobývají pouze hbití klokani a roztomilí medvídkové koala...

Trabantem Jižní Amerikou

Road movie Dana Přibáně a party cvoků. První česká cestovatelská reality show. Tentokrát se výprava rozšířila na dva Trabanty.

Práce i oddych s business jetem

S vlastními křídly můžete být i během pár hodin na vysněném místě kdekoli na světě a mít dostatek času a soukromí pro své nejbližší.

Kuba: perla Karibiku!

Tato perla v Karibiku, která láká každoročně nespočet turistů, je známá především pro vynikající kubánský rum a unikátní kubánské doutníky.

Reklama
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.