5 nejzajímavějších památek Číny

Nelidnatější stát světa se může pyšnit unitkátními památkami, které jsou úchvatné svou tajuplností a zajímavou historii.

Lyžování v Risoul Vars

Risoul a Vars jsou jihoalpská střediska vzájemně propojená přes hřeben s vrcholem Pic de Chabrières, odkud je krásný výhled na Mont Blanc.

Konečně padá sníh!

Po váhavém začátku zimy začalo v Alpách pořádně sněžit. Konečně se dá na sjezdovkách prohánět na pravém nefalšovaném sněhu!

Top 4 australských zabijáků

Nebezpečí číhá ve vodě, ve vzduchu i na souši! Australský kontinent neobývají pouze hbití klokani a roztomilí medvídkové koala...

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Trabantem Jižní Amerikou

Road movie Dana Přibáně a party cvoků. První česká cestovatelská reality show. Tentokrát se výprava rozšířila na dva Trabanty.

Práce i oddych s business jetem

S vlastními křídly můžete být i během pár hodin na vysněném místě kdekoli na světě a mít dostatek času a soukromí pro své nejbližší.

Kuba: perla Karibiku!

Tato perla v Karibiku, která láká každoročně nespočet turistů, je známá především pro vynikající kubánský rum a unikátní kubánské doutníky.

Oslavte Nový rok přímo v NY

Nenechte si ujít velkolepou silvestrovskou párty s největší britskou leteckou společností British Airways.

Reklama
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.