Four Seasons Jet

V letošním roce přinášejí hotely a resorty Four Seasons nové zážitky díky vlastnímu privátnímu letounu Four Seasons Jet.

40 dní pěšky do Jeruzaléma

Ladislav Zibura pěšky ušel 1400 kilometrů napříč rozpáleným Tureckem a Izraelem na cestě do Jeruzaléma. Publikum baví cestovatelskou stand-up show.

Za odpočinkem do Stegersbachu

Člověk nemusí cestovat daleko, když dobře je tak blízko! V rakouském Stegersbachu si odpočine (aktivně i pasivně) každý po svém.

Festival balónů v Tunisku

Poprvé v Africe a v arabském světě, Tunisko hostilo Festival horkovzdušných balónů v Sousse a Hammametu.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

La Norma: útulný lyžařský areál

Najdete zde jak prudké, prostorné carvingové tratě na otevřených prostranstvích pod vrcholy, tak i nenáročné pozvolné cesty s krásnými výhledy.

Vyražte s přáteli do divoké přírody

Každý muž touží po dobrodružství, které zažije nejlépe se svými přáteli, a to v divoké přírodě. Poradíme Vám kam, a co si vzít s sebou.

Šumava: zážitky pro celou rodinu

Zaručeným tipem na zimní dovolenou je Šumava s nejkrásnějšími běžeckými tratěmi, sjezdovkami lyžaře a dostatkem cílů pro pěší zasněžené toulky.

Festival Kolem světa

Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté!

Reklama
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
TWITTER
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.