Agüero navrhnul kopačky

Sergio Agüero, argentinský fotbalový útočník hrající za anglický klub Manchester City a hráč PUMY představil vlastnoručně navržené PUMA TRICKS.

Panenský sjezd za rozbřesku

Velkou atrakcí na Turracher Höhe v rakouských Alpách je brzké ranní lyžování. Vyražte na prázdné sjezdovky dřív než se rozjedou první lanovky!

Zahajte jaro aktivně!

Dopřejte si harmonické doznívání zimy na horách spojené s pohybem na jarním sněhu a relaxací v kvalitním wellness hotelu.

More Than Pilates

Toto designové studio letos oslavilo páté výročí. Nabízí svým zákazníkům skupinové, semiprivátní a privátní lekce s certifikovanými trenéry.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Kam za golfem v zimě?

Do Dominikánské republiky! S příchodem chladných měsíců začíná stále více golfových hráčů uvažovat, kam se vydat za teplem.

PUMA a její High Risk Pack!

Design bot vychází z tenisek, které určovaly směr na tenisových hřištích v 80. letech, kdy se PUMA poprvé představila s obuví určenou na tenis.

Moderní muž a fitness

Ty tam jsou doby, kdy byly skupinové lekce pouze doménou žen a muži ovládali především posilovnu a těžké činky...

Slackline - trendy sport

Češi dominují slackline. Přidejte se ke světové špičce i vy! Slackline = chůze po popruhu (lajně) nataženém většinou mezi dvěma stromy.

Reklama
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.