Zahajte jaro aktivně!
Zahajte jaro aktivně! Zahajte jaro aktivně!

Zahajte jaro aktivně!

05.01.2015 08:30

Není skvělejšího lyžování než na sluncem zalitých sjezdovkách a při příjemných teplotách! Jarní sluneční paprsky člověka přímo omámí. Harmonické doznívání zimy na horách spojené s pohybem na jarním sněhu a relaxací v kvalitním wellness hotelu – to je odpověď, kam na jarní dovolenou.

Jaro je ideální doba pro aktivní dovolenou, která synergicky spojuje sport a wellness. Váš zcela osobní program dovolené doplní v mnoha horských střediscích nejrůznější sportovní a kulturní akce – ať jsou to soutěže v lyžování nebo na snowboardu, večerní lyžování při umělém osvětlení, výlety probouzející se jarní přírodou na běžkách nebo pěšky nebo i hudební koncerty na sněhu - zkrátka je z čeho vybírat.

Takový pobyt na horách v Rakousku a Jižním Tyrolsku slibuje rakouská skupina Best Wellness Hotels Austria. Většina těchto hotelů se nachází ve vyšších alpských oblastech, kde sníh vydrží na svazích až do konce dubna nebo dokonce do května.

Sjezdy z horských vrcholů do údolí, kdy lyžař pod vrcholkem ještě zažije prašan a sjíždí do firnových polí, patří k nejkrásnějším jarním zážitkům. Takové podmínky najdete ve většině tyrolských údolí a ve vyšších polohách v Salcbursku a Karutanech.

Vital aging
Proč nespojit jarní dovolenou s kvalitním odpočinkem na horách v jednom z hotelů skupiny Best Wellness Hotels Austria Wellness Hotels Austria v Rakousku nebo Jižním Tyrolsku? Dopřejte si například očistnou kúru po zdlouhavé zimě. Hotely nabízejí nejrůznější procedury, které vaše tělo nabijí novou energií a pokožku opět rozzáří. Můžete si vybrat mezi celou řadou speciálních peelingů, koupelí, masáží a zábalů. Kosmetická oddělení používají vybranou kosmetiku a kosmetičky zvolí pro Váš druh pleti to nejlepší.

Jarní paušální nabídky
Hotely připravily pro závěr lyžařské sezóny celou řadu zajímavých balíčků s bohatým programem.

Velikonoce v hotelu Übergossene Alm
Sjezdovky zde začínají přímo u dveří hotelu. Zimní lyžařská oblast Hochkönigs Winterreich se svými středisky Maria Alm, Dienten a Mühlbach, leží uprostřed největšího rakouského lyžařského regionu Skiverbund Amadé. Přímo v hotelu samotném lze vypůjčit i zakoupit lyžařské vybavení i vybavení pro snowboarding.

7 nocí včetně skvělé celodenní stravy, voucher do lázní Hochkönig v hodnotě 250,- eur na masáže a procedury, sportovní program, relax v nové zážitkové sauně Hochkönig, velikonoční gala-večeře pro gurmety ...

Cena: od € 1240,- na osobu a týden.
www.bestwellnesshotels.cz/uebergossenealm.at

Lyžování na ledovci s hvězdami – Wellness-Hotel STOCK resort
Rakouská lyžařská legenda Hans Enn vás během tohoto týdne bude doprovázet na sjezdovkách a svým šarmem a pedagogickými schopnostmi z vás udělá hvězdu sjezdovek.
5 noclehů včetně špičkového lyžařského programu s Hans Ennem a oběma
lyžařskými hotelovými instruktory, každodenní trénink ve fitness centru pod vedením Hanse Enna, 4denní skipass, 1x sportovní částečná masáž (25 minut) a ochutnávka vína

Termín: 15.03.2015 - 20.03.2015
Cena: od 1.220,- € za osobu – podle zvoleného pokoje
www.bestwellnesshotels.at/stock

více na: www.bestwellnesshotels.cz

Datum:05.01.2015 08:30
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama