Zahajte jaro aktivně!
Zahajte jaro aktivně! Zahajte jaro aktivně!

Zahajte jaro aktivně!

05.01.2015 08:30

Není skvělejšího lyžování než na sluncem zalitých sjezdovkách a při příjemných teplotách! Jarní sluneční paprsky člověka přímo omámí. Harmonické doznívání zimy na horách spojené s pohybem na jarním sněhu a relaxací v kvalitním wellness hotelu – to je odpověď, kam na jarní dovolenou.

Jaro je ideální doba pro aktivní dovolenou, která synergicky spojuje sport a wellness. Váš zcela osobní program dovolené doplní v mnoha horských střediscích nejrůznější sportovní a kulturní akce – ať jsou to soutěže v lyžování nebo na snowboardu, večerní lyžování při umělém osvětlení, výlety probouzející se jarní přírodou na běžkách nebo pěšky nebo i hudební koncerty na sněhu - zkrátka je z čeho vybírat.

Takový pobyt na horách v Rakousku a Jižním Tyrolsku slibuje rakouská skupina Best Wellness Hotels Austria. Většina těchto hotelů se nachází ve vyšších alpských oblastech, kde sníh vydrží na svazích až do konce dubna nebo dokonce do května.

Sjezdy z horských vrcholů do údolí, kdy lyžař pod vrcholkem ještě zažije prašan a sjíždí do firnových polí, patří k nejkrásnějším jarním zážitkům. Takové podmínky najdete ve většině tyrolských údolí a ve vyšších polohách v Salcbursku a Karutanech.

Vital aging
Proč nespojit jarní dovolenou s kvalitním odpočinkem na horách v jednom z hotelů skupiny Best Wellness Hotels Austria Wellness Hotels Austria v Rakousku nebo Jižním Tyrolsku? Dopřejte si například očistnou kúru po zdlouhavé zimě. Hotely nabízejí nejrůznější procedury, které vaše tělo nabijí novou energií a pokožku opět rozzáří. Můžete si vybrat mezi celou řadou speciálních peelingů, koupelí, masáží a zábalů. Kosmetická oddělení používají vybranou kosmetiku a kosmetičky zvolí pro Váš druh pleti to nejlepší.

Jarní paušální nabídky
Hotely připravily pro závěr lyžařské sezóny celou řadu zajímavých balíčků s bohatým programem.

Velikonoce v hotelu Übergossene Alm
Sjezdovky zde začínají přímo u dveří hotelu. Zimní lyžařská oblast Hochkönigs Winterreich se svými středisky Maria Alm, Dienten a Mühlbach, leží uprostřed největšího rakouského lyžařského regionu Skiverbund Amadé. Přímo v hotelu samotném lze vypůjčit i zakoupit lyžařské vybavení i vybavení pro snowboarding.

7 nocí včetně skvělé celodenní stravy, voucher do lázní Hochkönig v hodnotě 250,- eur na masáže a procedury, sportovní program, relax v nové zážitkové sauně Hochkönig, velikonoční gala-večeře pro gurmety ...

Cena: od € 1240,- na osobu a týden.
www.bestwellnesshotels.cz/uebergossenealm.at

Lyžování na ledovci s hvězdami – Wellness-Hotel STOCK resort
Rakouská lyžařská legenda Hans Enn vás během tohoto týdne bude doprovázet na sjezdovkách a svým šarmem a pedagogickými schopnostmi z vás udělá hvězdu sjezdovek.
5 noclehů včetně špičkového lyžařského programu s Hans Ennem a oběma
lyžařskými hotelovými instruktory, každodenní trénink ve fitness centru pod vedením Hanse Enna, 4denní skipass, 1x sportovní částečná masáž (25 minut) a ochutnávka vína

Termín: 15.03.2015 - 20.03.2015
Cena: od 1.220,- € za osobu – podle zvoleného pokoje
www.bestwellnesshotels.at/stock

více na: www.bestwellnesshotels.cz

Datum:05.01.2015 08:30
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Lyžařské brýle Uvex: Sázka na eleganci, funkční vlastnosti a maximální pohodlí

Ještě nemáte? Pak pozorně čtete. Zaměříme se podrobně jak na typy lyžařských brýlí, tak na skla.

Čistý design a ruční výroba

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.

To nejlepší MMA scény

OKTAGON 10, aneb show, která napsala rekordy, příběhy a posunula hranice.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama