Nová éra fotbalu - klíčové inovace

Legendární český záložník na konci května v Praze představil aktuální fotbalové trendy a předal nejnovější kopačky adidas reprezentantům ČR, Ladislavu Krejčímu a Davidu Lafatovi.

Testování v Tunisu

Tradiční přípravný kemp v tuniské poušti má za sebou stáj KM Racing. Tým testoval v okolí oázy Ksar Ghillane.

Motoristické slavnosti LEGENDY jsou tady!

Už jen jediná noc dělí motoristické nadšence od dech beroucích zážitků. Autosalon, motosalon a megashow Legendy slibují opět světové špičky motorsportu a unikátní exponáty na rozloze 640 000 metrů čtverečních.

Atmosféra pólo zápasů

V sobotu 6. června vyvrcholil v CONSEQ Parku ve Velké Chuchli vzrušující a unikátní sportovní třídenní turnaj v pólu, za jehož uspořádáním stál Aviator Polo klub v Praze a my jsme byli u toho.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Přijďte s rodinou na královskou hru Diplomats Polo Cup – Prague

Již podruhé proběhne v hlavním městě České republiky mezinárodní turnaj v koňském polu Diplomats Polo Cup – Prague 2015, a to od 4. d 6. června.

Tomáš Verner se věnuje motivování dětí ke sportu

Tomáš Verner v loňském roce završil svoji závodní kariéru a vrhl se na přípravu diplomové práce, jejímž ústředním tématem je motivování dětí a mládeže ke sportu.

Přijďte si zaběhat s PUMOU

Ve středu 27. května od 17.30 hodin se uskuteční běžecký trénink PUMA IGNITE Run. Akce proběhne na Ladronce.

Fandíme na úrovni aneb AugustICE

Pětihvězdičkový hotel The Augustine Prague se nachází v oblíbené části Malé Strany, v komplexu sedmi historických budov chráněných UNESCO.

Reklama
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.