hotel Hochschober
Panenský sjezd za rozbřesku

Panenský sjezd za rozbřesku

14.01.2015 08:01

Velkou atrakcí na Turracher Höhe v rakouských Alpách je v posledních letech brzké ranní lyžování. Vyrazit na prázdné sjezdovky ještě dřív než se rozjedou lanovky, patří k obrovským zážitkům – stejně jako bohatá snídaně na terase horské chaty AlmZeithütte na horní stanici lanovky Panoramabahn.

Jaro na Turracher Höhe – to je dokonalá pohoda. Sjezdovky, lyžařské bežecké trasy a turistické stezky vedoucí přímo ke dveřím hotelu a všude dostatek místa k uvolnění a odpočinku: hotel Hochschober je svět pohody, který stejnou měrou osloví tělo i duši.

Lyžařské středisko Turracher Höhe je u milovníků jarního lyžování obzvláště oblíbené, protože nadmořská výška slibuje dostatek sněhu až do pozdního jara. Zde totiž začínají sjezdovky v nadmořské výšce kolem 1700 metrů a sjezdovky (38 kilometrů) sahají až do 2.205 metrů.

Early Morning Skiing – neuvěřitelný lyžařský zážitek
Vyrazit první lanovkou pod sluncem ozářené vrcholy hor a pak si vychutnat sjezdy na čerstvě upravených sjezdovkách? Tento skvělý zážitek připravel hotel Hocschober pro své hosty od 17. března: každé úterý a čtvrtek mohou hosté vyrazit s lyžařským průvodcem o půl osmé lanovkou Kornockbahn na pláně. Co je krásnější, než čerstvě upravené a prázdné sjezdovky, bez čekání na vlecích a vyhýbání se nezkušeným lyžařům.

Rent a Butler
Je-li pěkné počasí, můžete na sjezdovká potkat butlera (lyžařského komorníka), který u vás z ničeho nic zabrzdí,nabídne vám skleničkau prosecca a opět odfrčí na svém ski-doo, převlečeném za mercedesa.Podobnou raritou se hned tak nějaké středisko nemůže pochlubit. Od letošního roku si ho můžete dokonce pronajmout na celý den jen pro sobe a užít si osobní servis na nejvyšší úrovni. Butler vás zasvětí do všech tajemství Turracher Höhe a zorganizuje perfektně váš lyžařský den.

Nejen skipas, ale i „Hüttenpas“
Skvělá zprává pro všechny, kteří kromě lyžařských přivítají i kulinářské zážitky. Šest horských chat pořádá Rallye požitků. Každý lyžař, který u nich ochutná (do 7. března) místní dobroty, získá razítko, díky kterému může vyhrát dokonce týdenní nebo víkendový pobyt na Turracher Höhe či další atraktivní cenu.

Bohatá nabídka hotelu Hochschober
Hosté hotelu Hochschober mají z čeho vybírat: někteří začnou den plaváním, zahaleni vystupující párou z vyhřívaného jezerního koupaliště, druzí zvolí ranní lekci jógy či gymnastiky. Po vydatné snídani vyráží většina hostů na sjezdovky, do lyžařských stop nebo na zimní turistické stezky. Koho nebaví lyžování na sjezdovkách, ten se může vydat se zkušeným skialpinistickým průvodcem do zasněžených horských končin, kam už nevedou stopy. Komu se nechce lyžovat, může vyrazit pěšky nebo na sněžnicích na organizovanou procházku, které jsou v hotelu na denním programu.

Odpoledne tráví hosté v neuvěřitelném Světě vody, tepla a pohody. Mohou si také dopřát některou z masáží: vybírat lze mezi klasickou, čínskou nebo ájurvédskou.

Ski Spezial  balíček po Velikonocích:

  • celodenní stravu (včetně stravy pro vegetariány a vegány),
  • 6denní skipas,
  • každý den (po-pá) tříhodinový lyžařský kurz nebo ski safari s lyžařským průvodcem po svazích Turracher Höhe,
  • polední přestávku v horské chatě AlmZeitHütte s občerstvením,
  • 25 minutovou částečnou masáž nebo proceduru dle volby,
  • lyžařské vybavení za sníženou cenu,
  • večerní lyžování
  • v březnu a dubnu účast na ranním lyžování (2x týdně)
  • a vstup do celého lázeňského areálu i účast na všech aktivitách, které jsou v hotelu po celý týden pořádány. 
Další informace a zajímavosti najdete na www.hochschober.com
Datum:14.01.2015 08:01
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama