Tipy na kolo

S delšími a teplejšími dny přichází stále víc a víc příležitostí vyrazit na kolo, ať už do města nebo do přírody.

Mistr světa v K-1 Vondráček vyzval našeho šéfredaktora do ringu

Mistr světa v K1 Petr Vondráček je známý tím, že nepřekypuje láskou k médiím, přesto v předvelikonoční čas pozval na svůj trénink šéfredaktora luxusního pánského časopisu Menhouse Davida Radila.

Chrtí Oscaři za loňskou sezonu byly uděleni

Tradiční vyhlášení Zlatých chrtů za rok 2014 se opět konalo ve velkém stylu v Greyhound Parku Motol.

Léto se blíží! Začnete cvičit a buďte ve formě!

Poslední dny ukazují, že jaro se nezadržitelně blíží a tak i vy můžete začít přemýšlet nad tím, jak se dostanete do formy.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Festka #MADE4CHAMPS

Festka Bicycles představuje speciální limitovanou nabídku rámů a kol pro týmy s cenovým zvýhodněním až 30 % oproti standardním ceníkovým cenám.

Nové kopačky PUMA

Společnost PUMA představila nové kopačky evoPOWER 1.2 FG, které díky inovacím a vylepšené technologii přinášejí do hry maximální sílu a přesnost.

Super Bowl

Seattle Seahawks vs. New England Patriots - finále ligy amerického fotbalu NFL se bude tradičně hrát o prvním únorovém víkendu.

Pánská sportovní kolekce

PUMA představuje nové pánské sportovní produkty pro sezónu jaro/léto 2015, mezi které patří běžecké/tréninkové produkty a další.

Reklama
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.