Ondřej Kredba vysvětluje, jak bude probíhat kruhový trénink.
Mistr světa v K1 Petr Vondráček Mistr světa v K1 Petr Vondráček David Radil dává do tréninku vše...

Mistr světa v K-1 Vondráček vyzval našeho šéfredaktora do ringu

03.04.2015 00:00

Pozvání prý bylo velmi originální, něco ve smyslu: „Mám v úmyslu vyhodit jednoho pána z ringu,“ což v den setkání potvrdili oba pánové a podotýkám, že Petr Vondráček s větším úsměvem, než-li David Radil.  Pravda, jednalo se sice o mírnou nadsázku a zcela jistě o naprosto originální pozvání pro zástupce (nemilovaných) médií, přesto se náš šéfredaktor nebál tuto výzvu přijmout, vždyť šlo přeci o pozvání na trénink nikoli na souboj v pravém slova smyslu.

Petr Vondráček je drsný sportovec, který prorazil na světovou špici, ale takováto vítězství nikdy nejsou zadarmo. Nezadržitelně se však blíží obhajoba světového titulu, na kterou zahájil intenzivní přípravu již v lednu a dle slov všech zainteresovaných, je tento souboj vždy těžší, než ten první vítězný...

Vedení tréninku se ujal Petrův kondiční trenér Ondřej Kredba (GUN-eX Master Trainer), který stojí za vývojem metody cvičení s lodními lany GUN-eX Training, jenž posouvá hranice síly, dynamiky, rychlosti, výbušnosti, akceleraci a anaerobní vytrvalosti. Je to velmi krátký a maximálně intensivni trénink s efektivními výsledky ve výkonnosti a prý je pro Petra Vondráčka více než vhodný. „Podílel jsem se na vývoji tohoto tréninkového systému, takže nejlépe vím, jak Petra kondičně připravit, zbytek už je v jeho hlavě,“ říká Ondřej Kredba.

S velkým respektem se David Radil před tréninkem vyjádřil: „Jako sportovec si umím představit, jak extrémní musí být tréninková příprava, disciplína a motivace, především když jde o obhajobu světového titulu.“ A jak nám popsal samotný trénink? Krátce, výstižně a bez předstírání. „Mé iluze o skvělé fyzičce jsou pryč po prvním kole kruhového tréninku. Sahám si na dno a opouštím svou komfortní zónu, v které se většina mých tréninků odehrává. Po dalších kolech už bojuji spíše s glykemickým šokem a místo kluků vidím dvě plechovky Coca Coly, představující dávku 20 kostek cukru... Trénink je u konce a já se plazím do šatny. Petra čeká ještě jedna odpolední fáze tréninku, na kterou bych se podíval maximálně v televizi,“ s veškerou pokorou popsal náročnost tréninku šéfredaktor časopisu Menhouse.eu.

K-1 je sport založený na mixu mnoha bojových umění - je dovoleno použít jakékoliv bojové umění a na základě vítězství lze usoudit, kdo je mistrem svého umění. Název K-1 vznikl složením King - One, to znamená „král králů“. V ringu se mohou například potkat karatisté, thaiboxeři, kickboxeři, capoeiristé a řada dalších představitelů jednotlivých umění.

Datum:03.04.2015 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Legendární trofej

Natalia Vodianova a Philipp Lahm doprovodili cestovní pouzdro s oficiální trofejí pro vítěze FIFA World Cup od Louis Vuitton.

Bitters Czech Bowl XXV

Česká liga amerického fotbalu oslavuje pětadvacet let své historie. Bitters Czech Bowl XXV se uskuteční 14. července v Ostravě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama