Legenda v interiérovém designu

Máte-li rádi francouzský šarm a eleganci, pak si zcela jistě vyberete ze široké škály designů a barev společnosti Ligne Roset.

Nejlepší světelné instalace - SIGNAL FESTIVAL 2015

Nenechte si ujít 3D videomapping, hlasem ovládaný světelný tunel či téměř tunovou světelnou síť.

PANDORA oživuje legendu o bájném fénixovi

Mocný fénix znovu povstává v kolekci ručně dohotovených šperků s nádechem mýtu a legendy.

Limitovaná námořnická kolekce postelí Johann Malle Carina

Johann Malle, výrobce ručně vyráběných luxusních postelí a matrací z přírodních materiálů, představuje novou limitovanou edici postelí s názvem Johann Malle Carina.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Speciální edice hodinek Octo All Blacks 100 Club

Společnost Bulgari a ragbyový tým All Blacks již několik let spojuje partnerství vyznávající společné hodnoty jako touha po vítězství a dokonalosti.

Wood Hipsters

Oblíbili jste si volnomyšlenkářský berlínský life style? Kostkované košile, úzké kalhoty a retro brýle. Doplňte ho originálním motýlkem.

Praktické, moderní umění

Mezi stoly, které dokážou atmosféru každého prostoru povznést na úroveň výjimečnosti, patří stůl italské společnosti MIDJ s názvem PECHINO.

Prázdninové tipy z Debut Gallery

Své fanoušky si jistě najdou ručně vyráběné brýle Pagani nebo kolekce čokolád Rozbíjím se na pomezí gastronomie a designu.

Reklama
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.