Levnější koupelnu zařídí plynaři

Uvažujete o rekonstrukci nebo úpravě své koupelny? Pokud jste zákazníkem Pražské plynárenské, máte nyní výhodu, protože můžete významně ušetřit.

Aukce lahví Pilsner Urquell

V Česku byly vydraženy nejdražší pivní láhve. Dobročinná aukce pro Centrum Paraple vynesla přes 700 000 korun!

Stylové Vánoce s Luxury Office

LuxuryOffice nabízí luxusní klasické doplňky s vysokým podílem ruční práce mnoha značek. S takovým vánočním dárkem neuděláte chybu.

designSUPERMARKET je tu!

Osmý ročník festivalu designSUPERMARKET je tu a zná jména vystavujících. Návštěvníky čeká 86 českých a zahraničních designérů a značek.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Tipy na vánoční dárky pro váš krásný domov!

Hledáte netradiční, ale plnohodnotný vánoční dárek? Přesně takový úkol splní novinka na trhu – designové kování holandské společnosti FORMANI.

Veletrh Orgatec 2014

Veletrh Orgatec 2014, který proběhl v Kolíně nad Rýnem 21. – 25. října představil novinky v oblasti kancelářského nábytku.

Vánoční strom pro Prahu přijede z Benešovska

Organizátoři Vánočních trhů na Staroměstském a Václavském náměstí v Praze nemusí letos jezdit pro strom daleko.

Victorinox - 10 vítězných designů

Originální vzhled, spolehlivost, funkčnost a styl, to jsou klíčová slova i pro novou kolekci z dílny švýcarské značky Victorinox.

Reklama
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.