Nová generace televizorů Loewe

Německý výrobce televizorů Loewe uvádí na trh zcela novou generaci výrobků, které vznikly v duchu myšlenky „never stop beginning“.

Nový Bell 505 Jet Ranger X

Ve svém soukromém hangáru na Letišti Václava Havla představila společnost Bell Helicopter nový víceúčelový vrtulník Bell 505 Jet Ranger X.

Zbrojní průkaz

Střelné zbraně muže přitahovaly odjakživa. Zbrojní průkaz ale vážně není pro každého.

Novinky 2015 u Roger Dubuis

Nekonvenční manufaktura Roger Dubuis rok co rok posouvá hranice vysoké hodinařiny. Představujeme vám výběr sportovních i elegantních modelů.

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

3D pohyb s novým Gillette

Rukojeť strojku nabízí s unikátní technologií Flexball ještě dokonalejší oholení díky výkyvné hlavici, která umožňuje strojku 3D pohyb.

Každý správný muž má nůž z limitované edice

Nůž patří mezi nejstarší nástroje, které lidstvo zná. Zaznamenal sofistikovaný vývoj, a tak dnes se již nesetkáváme s kamennými štěpinami, ale třeba i s nástroji, jež vznikají skováním až 180 plátů.

Nová generace televizorů Loewe míří na český trh

Německý výrobce televizorů Loewe uvádí na trh zcela novou generaci výrobků, které vznikly v duchu myšlenky „never stop beginning“.

ALCATEL ONETOUCH WATCH – více než chytré hodinky

ALCATEL ONETOUCH uvádí na český trh chytré hodinky WATCH, které nabídnou atraktivní design a příznivou cenu.

Reklama
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
TWITTER
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.