Nový Vertu Signature Touch
Nový Vertu Signature TouchJet Calf, Vertu Signature TouchGarnet Calf, Vertu Signature TouchClous de Paris Alligator, Vertu Signature Touch

Nový Signature Touch

03.11.2015 00:00

Nový Signature Touch je nejnovějším vysoce výkonným chytrým telefonem od společnosti Vertu, anglického výrobce luxusních mobilních telefonů. Nový Signature Touch nachází dokonalou rovnováhu mezi vysoce výkonnou technologií, specializovanými službami a nesrovnatelnou konstrukční kvalitou a materiály, v porovnání s jinými displeji telefonů od Vertu se může pochlubit displejem s těmi nejjasnějšími barvami. Jasný obraz je doplněn mimořádným zvukovým zážitkem, který přináší virtuální prostorový zvuk technologie Dolby® Digital Plus.

Telefon s konstrukcí z ručně vyrobené jemné kůže a z titanové slitiny grade 5 je chytrým telefonem s nejvyšším technickým výkonem, jaký společnost Vertu kdy nabídla. Android 5.1 Lollipop slibuje vyšší rychlost, ostrost a plné portfolio služeb společnosti Vertu, včetně osobního asistenta Concierge a balíčků Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY, které zajišťují uživatelům dokonalý prožitek.

Design
Nový Signature Touch má svěží, křehčí vzhled a téměř nic nenarušuje jeho geometrický design. Přestože dál připomínají ikonické prvky značky Vertu, detaily jsou čistší a zredukované do své nejjednodušší podoby. Na zadním panelu se za dramaticky výklopnými dvířky ukrývají nano SIM karta a mikro SD karta. Uvnitř se nachází prostor pro personalizovanou rytinu. Nový Signature Touch v sobě spojuje tradiční ikonické designové prvky s moderním čistým vzhledem. Polštářek z jednoho velkého kusu keramiky působí sebevědomě a esteticky.
Stereoreproduktor typu soundbar se rovněž vyvinul v samostatnou uhlazenou plovoucí lištu ve tvaru V.

Výrazná paleta materiálů nabízených telefony Signature Touch nyní zahrnuje i luxusní jemnou telecí kůži s úpravou semianilin. Nový Signature Touch bude nabízen ve čtyřech barvách a osmi provedeních: Jet Calf, Garnet Calf, Grape Lizard, Pure Jet Lizard, Jet Alligator, Pure Navy Alligator, Clous de Paris Alligator a Pure Jet Red Gold, přičemž každému z těchto provedení lze dodat osobnější ráz pomocí rytiny. Krásná pouzdra budou k dispozici ve třech různých designech z vhodně se doplňujících materiálů a barev.

Výkon
Nový Signature Touch se může pochlubit displejem od Vertu s těmi nejjasnějšími barvami díky fosforovému prášku používanému při výrobě LED diod. Tento pozoruhodný displej přináší mimořádnou sytost barev a jejich ostrost je zachována a chráněna pevným safírovým sklem 5. generace se 130 karáty, odolným proti poškrábání. LCD displej s Full HD má rozlišení 1080 pixelů, jehož výsledkem je výjimečný jas.

Zvuk a obraz jsou pro požitek z užívání chytrého telefonu zásadní, a tak akustiku nového Signature Touch podporují přední stereoreproduktory s virtuálním prostorovým zvukem Dolby Digital Plus a kvalitu volání zajišťuje omezovač šumu pro odchozí i příchozí připojení. Nový Signature Touch rovněž obsahuje náš nejvýkonnější fotoaparát se speciální technologií Image Signal Processor od společnosti Vertu a aplikačním softwarem fotoaparátu od ArcSoft. Duální LED blesk znamená, že zadní kamera s 21 Mpix funguje optimálně bez ohledu na světelné podmínky. Nový Signature Touch je naším nejvýkonnějším telefonem a jeho úžasná rychlost je výsledkem nového osmijádrového procesoru Qualcomm® SnapdragonTM 810 s čipovou sadou Qualcomm.

Jako jeho předchůdce i nový Signature Touch byl navržen v duchu zásady společnosti Vertu „jeden svět, jeden telefon“, takže vývojový tým usiloval o to, aby bez ohledu na skutečnost, kde se ve světě nacházíte, měl váš Signature Touch optimální nastavení pro daný region. Tato dokonalá globální služba je doplněna globálním přístupem k Wi-Fi, který zajišťuje společnost iPass. Pro ni je tato spolupráce jediným globálním partnerstvím na spotřebitelském trhu.

Kromě výkonného zvuku a obrazu nový Signature Touch nabízí bezdrátové dobíjení, NFC a nejnovější Google AndroidTM 5.1 Lollipop. Úplná technická specifikace je uvedena na konci této zprávy.

Služby
Nový Signature Touch je špičkovým chytrým telefonem od společnosti Vertu a nabízí přístup ke kompletní nabídce výhod a služeb. Pro všechny zákazníky Signature Touch je k dispozici osobní asistent Vertu Concierge, jenž poskytuje nejvyšší úroveň specializovaných služeb. Zákazníkům je nabízeno jednotné kontaktní místo, ze kterého lze řešit většinu požadavků – od cestování, ubytování a večeře až po nákup dárků a přístup k naprosto mimořádným akcím. Vysoce personalizovaná povaha specializované asistenční služby Concierge, jež je na tomto telefonu nyní po dobu 18 měsíců zdarma, znamená, že s každou další interakcí se služba nepatrně mění a přizpůsobuje na míru konkrétnímu klientovi.

Služba Vertu LIFE nabízí zákazníkům přímo v telefonu personalizovaný výběr exkluzivních výhod a neomezený přístup k nejlepším akcím. Funkce zahrnují možnost stát se čestným hostem v nejexkluzivnějších soukromých klubech po celém světě, přístup k akcím jen pro zvané a nákupy za zavřenými dveřmi. Služba Vertu LIFE byla vytvořena jako sofistikovaný systém, který se může učit a přizpůsobit individuálním potřebám; při častém používání se služba sladí s preferencemi zákazníka a přizpůsobí jeho potřebám. Jde o dokonalé vyjádření technologie uzpůsobené přímo na míru.

Služba Vertu CERTAINTY nabízí podporu zákazníkovi, jeho telefonu od Vertu i jeho datům prostřednictvím nejlepší technologie v dané třídě a díky odborným partnerům. Služba zahrnuje kódovanou komunikaci pro hlasová volání, textové zprávy i video zajišťovanou ve spolupráci se společností Silent Circle. Služba Vertu Lost Phone dále umožňuje kdykoliv zamknout, vymazat, najít a prozvonit váš telefon od Vertu, a nabízí tudíž absolutní bezpečnost při ztrátě telefonu. Vertu Sync umožňuje hladký přechod z iOS, neboť propojuje váš telefon od Vertu s kontakty a kalendářem na iCloud.

Společnost Vertu začala vyvíjet koncept luxusního mobilního telefonu již v roce 1998 a o čtyři roky později společnost ze svého sídla v anglickém Hampshiru odeslala svůj první výrobek. V současnosti je společnost Vertu i nadále lídrem na trhu, jehož byla průkopníkem, a nabízí vlastní řadu telefonů: Vertu Signature, Vertu Signature Touch a Vertu Aster. Každý výrobek z tohoto sortimentu představuje bezkonkurenční spojení řemeslné zručnosti a materiálů, jedinečného designu, nejnovějších technologií a specializovaných služeb.

  • Nový Signature Touch spojuje výkonnou technologii, specializované služby a nesrovnatelnou konstrukční kvalitu a materiály.
  • 5,2” LCD displej s Full HD rozlišením 1080 pixelů nabízí výjimečnou barvu a je chráněn obrazovkou 5. generace z pevného safírového skla.
  • Speciální technologie Image Signal Processor od společnosti Vertu a fotoaparát s rozlišením 21 megapixelů zajišťuje křišťálově čistý obraz a video s rozlišením 4K.
  • Virtuální prostorový zvuk technologie Dolby(R) Digital Plus pro jedinečnou mobilní akustiku.
  • Signature Touch obsahuje věhlasnou kompletní nabídku služeb společnosti Vertu; osobního asistenta Concierge, službu Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY.
  • Nový Signature Touch od společnosti Vertu je k dispozici v obchodech po celém světě od 16. října 2015.
  • V Česku zatím lze v říjnu a listopadu pořizovat předobjednávky. Cena na vyžádání dle modelu.
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama