Bulgari Octo Solotempo Ultranero

Bulgari Octo 2016

26.01.2016 00:00

Společnost Bulgari přináší předpremiéru nových modelů hodinek, jež budou představeny v roce 2016.

Značka pocházející z Říma, známá hlavně svým inovativním přístupem díky silnému propojení kreativity a precizního švýcarského hodinářského umění, odhalí prozatím několik dámských a jeden pánský model. Novinkou je Serpenti Incantati – Incantati znamená okouzlující a opět vyzdvihuje ikonický motiv hada, avšak v naprosto unikátním podání.

Kromě šperkového modelu nechybí tradiční Serpenti Tubogas s novou úpravou ciferníku a náramku.

Kolekce Diva se rozroste o dva vzácné modely demonstrující potenciál Bulgari skloubit švýcarské hodinářské a italské šperkařské umění a konečný produkt zahalit do velké večerní róby. Motiv vějířku, který spojuje pouzdro s elegantním páskem, je nezaměnitelným podpisem nových modelů Diva.

Další novinkou je model Piccola Lucea s jemným ciferníkem, který je odpovědí na zvýšenou poptávku po hodinkách s menším průměrem pouzdra. Jako všechny skvosty Bulgari i drobný ciferník vhodný na denní nošení zazáří rovněž ve večerním světle a podtrhne velkolepou róbu své vyvolené.

Také muži nezůstanou ošizeni o novinky. Naopak, společnost Bulgari neustále zkoumá neprobádané hodinářské oblasti. Známý model Octo je oděn do podmanivého černého obleku, což ještě více umocňuje jeho sílu a výjimečnost. Všechny dámské i pánské hodinky jsou odrazem okouzlující italské kultury a synergie mezi jedinečným šperkařským a hodinářským uměním, za kterým stojí pevné odhodlání a odvaha značky podtržená jasnou vizí v oblasti výroby moderních hodinek.

OCTO ULTRANERO
Model Octo je nyní zahalen do nového černého obleku s liniemi z růžového zlata. Guido Terreni, Managing Director hodinářské divize, poznamenal: „Ultranero propůjčuje hodinkám Octo ještě více síly a současnosti. Silné spojení v mžiku strhne vaši pozornost. Zatímco jsou Octo Ultranero ve své podstatě sportovní hodinky, nebyly primárně navrženy pouze se zaměřením na výkon. Krása je stejně důležitá jako síla, proto na hodinkách najdeme i zlaté prvky, protože zlato je pro Bulgari symbolem luxusu.“
 
Pravý italský design nových Octo Ultranero evokuje techničnost a maskulinitu, stejně jako italská sportovní auta nebo moderní jachty. Pouzdro modelů Octo je vyjádřením pravého italského temperamentu. Je komplexní, avšak velmi jednoduché. Geometrické, ale není na něm nic rigidního. Je elegantní, ale zároveň si ponechává kouzlo jisté nepředvídatelnosti.

Černá dodává modelům Ultranero silnou energii. V nabídce jsou dvě provedení, přičemž jedno snoubí kombinaci ocele a pouzdra potaženého DLC s černým kaučukovým páskem ozvláštněného ručkami a indexy hodin z 18karátového růžového zlata. Druhou variantou je model s pouzdrem potaženým DLC a lunetou z 18karátového růžového zlata. Modely jsou poháněny kalibry ze švýcarské manufaktury Bulgari. Hodinky s tak výjimečným exteriérem si zaslouží obzvlášť důležitý vnitřek. Jeden z modelů proto pohání strojek s nejtenčím tourbillonem na světě – BVL 268 Finissimo kalibr –, který nebyl dosud překonán. Pouzdro modelu Octo Ultranero Finissimo je z titanu a pokryto vrstvou DLC. Neobyčejné mechanické srdce hodinek je odhaleno ve své kleci na pozici 6 černého ciferníku. Tato technická vymoženost je umocněna elementy z růžového zlata, které zdobí flying tourbillon, vysoký pouze 1,95 mm.

Všechny ručně vyráběné modely Octo Ultranero jsou vybaveny kalibry z manufaktury Bulgari. Na výběr jsou také modely s velikostí pouzdra 41 mm poháněny kalibrem Solotempo BVL 193. Tento strojek s dvěma barely má 50hodinovou rezervu chodu a zaměřuje se na precizní funkci celých hodinek. Pro vyznavače sportovního ducha je vytvořena taktéž varianta Octo Velocissimo Chronograph poháněná kalibrem BVL 328, jedním z nejefektivnějších kalibrů na trhu zaznamenávajícím čas s přesností na desetinu sekundy.

Technické specifikace

Octo Finissimo Tourbillon
Strojek
Automatický strojek s manuálním nátahem, flying tourbillon se specifickým kuličkovým ložiskem. Strojek s nejtenčím tourbillonem na světě – kalibr BVL 268 Finissimo, s velikostí 32,60 mm a výškou 1,95 mm, 21,600 V/H, rezerva chodu 52 hodin; strojek dekorován motivem Côtes de Genève.
Pouzdro a ciferník
40mm titanové pouzdro s Diamond Like Carbon (D.L.C.) s průhlednou zadní stranou pouzdra; korunka z 18karátového růžového zlata s černou keramikou; tloušťka 5,00 mm; voděodolné do 30 m.
Černý lakovaný ciferník s ručně aplikovanými indexy.
Náramek
Černý pásek z aligátora s titanovou sponou potaženou D.L.C.

Octo Solotempo
Strojek
Automatický strojek se samonátahem a ukazatelem data. Kalibr BVL 193 ručně dekorovaný; dva barely; 28,000 V/H, rezerva chodu 50 hodin.
Pouzdro a ciferník
41mm ocelové pouzdro potažené Diamond Like Carbon (D.L.C.) s průhlednou zadní stranou pouzdra; ocelové pouzdro potažené Diamond Like Carbon (D.L.C.) nebo luneta z 18karátového růžového zlata v závislosti na modelu, korunka z 18karátového růžového zlata s černou keramikou, tloušťka 10,60mm; voděodolnost do 100 m.
Černý lakovaný ciferník s ručně aplikovanými pozlacenými indexy hodin.
Náramek
Kaučukový pásek s ocelovou sponou a vrstvou D.L.C.

Octo Velocissimo 
Strojek
Automatický vysokofrekvenční strojek s chronografem se silikonovým krokem a datumovkou. Velocissimo Kalibr BVL 328, integrovaný chronograf ovládaný sloupcovým kolem, ručně dekorovaný, frekvence 36,000 V/H (5 Hz), rezerva chodu 50 hodin.
Pouzdro a ciferník
41mm ocelové pouzdro s úpravou Diamond Like Carbon (D.L.C.) s průhlednou zadní stranou pouzdra; luneta z 18karátového růžového zlata; korunka z 18karátového růžového zlata s černou keramikou; tloušťka 13,07mm; voděodolné do 100 m.
Černý lakovaný ciferník s ručně aplikovanými pozlacenými indexy hodin.
Náramek
Kaučukový pásek s ocelovou sponou s vrstvou D.L.C.


Adresa butiku
BVLGARI
Pařížská 15, Praha 1

O značce Bulgari
Společnost Bulgari sídlící v Římě se již od roku 1884 zabývá výrobou exkluzivních klenotů. Dnes je Bulgari globální společností s širokou nabídkou luxusního zboží a služeb, počínaje šperky, hodinkami, módními doplňky přes parfémy, péči o pleť až po špičkové hotely a rezorty, jejichž společným jmenovatelem je novátorský styl a prvotřídní luxusní servis. Oficiální stránky Bulgari:
www.bulgari.com

Datum:26.01.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama