Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two
Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two

Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two

26.11.2013 11:00

Šampaňské Moët & Chandon je již od roku 1743 synonymem úspěchu a glamour aury. V roce 2014 se mohou milovníci tohoto šumivého zázraku těšit na limitovanou edici Rosé Tie-For-Two Collection, která zve do světa stylové elegance. Tato specialita je čirým ztělesněním podstaty renomovaného šampaňského domu Moët & Chandon. Na první pohled zaujme atraktivním designem se zajímavou interpretací jednoho z nejvýraznějších ikonických prvků této značky – proslulé černé „vázanky“ obtáčející hrdlo každé láhve šampaňského Moët & Chandon.

Stylové znovuzrození ikonického "dress codu"
Černá vázanka šampaňského Moët & Chandon, která elegantně zdobí láhve proslulého šampaňského již od roku 1886, je stylovým prvkem, který je nesmazatelně zapsán do historie tohoto domu. Po dobu více než 125 let vystupuje černá vázanka jako symbol vytříbené kvality, savoir-faire i výjimečného odkazu ukrytého uvnitř každé láhve šampaňského Moët & Chandon.

Limitovaná edice Tie-For-Two Collection je inspirována tímto legendárním kódem i vzácnými pouty, které nás pojí s našimi milovanými. Díky ní si můžeme naplno vychutnat všechny nezapomenutelné okamžiky spolu s úžasným šampaňským Moët Rosé Impérial.

Kolekce Tie-For-Two s elegantní černou vázankou se výborně hodí pro nádherné chvíle ve dvou – šampaňské Moët Rosé Impérial svým nadčasovým půvabem pozvedne krásu okamžiků prožitých ve společnosti milované osoby. Její součástí je stojánek v podobě černé vázanky, který „objímá“ dvě jemně tvarované sklenky na šampaňské. Nechybí ani láhev zamilovaného šampaňského Moët Rosé Impérial a speciální knížečka určená pro osobní věnování nebo láskyplný vzkaz.

Úspěch je samou podstatou stylu šampaňského Moët
& Chandon a typická černá vázanka připomíná atraktivní smoking na červeném koberci. To je skutečně příhodné vzhledem k faktu, že toto šampaňské je po celém světě symbolem luxusních oslav, úspěchu a glamour atmosféry.

“Kolekce Tie-For-Two je nejnovějším milníkem v unikátní historii našeho růžového šampaňského, která pokrývá několik staletí a nejrůznější typy oslav”, říká Arnaud de Saignes, ředitel Mezinárodní komunikace a marketingu značky Moët & Chandon. “Představuje více než jen spojení dvou osob sdílejících kouzlo šampaňského Moët Rosé Impérial. Je ztělesněním pouta, které spojuje vinařskou tradici s uměním značky, moderní dobu s historickým odkazem a naší značku s milovníky růžového šampaňského po celém světě“.

Šampaňské Moët & Chandon Rosé Impérial ve speciální limitované valentýnské edici Tie-For-Two bude v prodeji ve vybraných barech, kavárnách a restauracích, například v Bugsy’s baru.

Moët Rosé Impérial se představuje

Rosé Impérial je nabité spontánním a jiskřivým duchem a dokonale ztělesňuje podstatu domu Moët & Chandon. Vyniká čirou ovocností, smyslnou chutí  a elegantní vyzrálostí. Zářivě růžová barva s jantarovými odlesky uvolňuje uhrančivé aroma: živý a intenzivní buket červených plodů (divoké jahody, maliny a višně), květinové tóny růže, a lehce pikantní nádech. Moët Rosé Impérial expresivně kombinuje intenzitu a poddajnost: šťavnatou a vytrvalou síla rudých plodů, korpulenci a pevnost broskve a jemný tón mentolu plný svěžesti.

Moët Rosé Impérial se nehodí pouze k dezertům. Svou výjimečnost odhalí v kombinaci s jednoduchými, intenzivními a pestrými pokrmy. Výborně ladí například s hovězím carpacciem s olivovým olejem a mletým pepřem, ratatouille z čerstvé zeleniny nebo salátem z letního ovoce s mátou.

V nabídce specializovaných prodejen jako jsou Gurmetum (OC Nový Smíchov, OC Chodov, OC Arkády) nebo Kratochvílovci (OC Palladium, Václavské náměstí, Olympia Brno) bude k dispozici speciální izotermický Black Tie Box. Cena: 1.590,- Kč.

Facebooková aplikace Rosé Impérial - spojte se s milovanými online
Šampaňské Moët Rosé Impérial se v nové sezóně představuje v nových podobách. Pro své příznivce vytvořilo aplikaci na Facebooku, díky které se můžete online propojit s přáteli i milovanými. Aplikace umožňuje jednoduše vytvořit a posílat online pozvánky, které vyzívají Vaše přátele ke společnému vychutnání okamžiků s šampaňským Moët Rosé Impérial. Vyberte si nejbližší místo, kde se výjimečné šumivé víno podává, nebo si vytvořte své vlastí, vyberte datum i čas a pozvěte své přátele. Pozvednete tak Den svatého Valentýna nebo jakoukoliv další oslavu na zcela jinou úroveň. Na zdraví!

Během oslav s šampaňským Moët Rosé Impérial se nechte inspirovat duchem kolekce Tie-For-Two. Vytvořte své jedinečné vyobrazení tématu černé vázanky a můžete vyhrát výlet pro dva do francouzského regionu Champagne! Stačí pouze vyfotit své dílo, vložit je na Facebookový profil a získat nejvíce „liků“.
 

Datum:26.11.2013 11:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Svěží a lehká

Mladá vína mají v tuzemsku dlouhou tradici. Své příznivce si získala hlavně díky osobitému charakteru a příjemným svěžím tónům.

Chuť Paříže

Blíží se sváteční sezóna, což znamená, že je čas připravit se na oslavu ve velkém stylu a dopřát si kávové chvilky s trochou luxusu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama