Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two
Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two

Nezapomenutelný Valentýn s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Tie-for-Two

26.11.2013 11:00

Šampaňské Moët & Chandon je již od roku 1743 synonymem úspěchu a glamour aury. V roce 2014 se mohou milovníci tohoto šumivého zázraku těšit na limitovanou edici Rosé Tie-For-Two Collection, která zve do světa stylové elegance. Tato specialita je čirým ztělesněním podstaty renomovaného šampaňského domu Moët & Chandon. Na první pohled zaujme atraktivním designem se zajímavou interpretací jednoho z nejvýraznějších ikonických prvků této značky – proslulé černé „vázanky“ obtáčející hrdlo každé láhve šampaňského Moët & Chandon.

Stylové znovuzrození ikonického "dress codu"
Černá vázanka šampaňského Moët & Chandon, která elegantně zdobí láhve proslulého šampaňského již od roku 1886, je stylovým prvkem, který je nesmazatelně zapsán do historie tohoto domu. Po dobu více než 125 let vystupuje černá vázanka jako symbol vytříbené kvality, savoir-faire i výjimečného odkazu ukrytého uvnitř každé láhve šampaňského Moët & Chandon.

Limitovaná edice Tie-For-Two Collection je inspirována tímto legendárním kódem i vzácnými pouty, které nás pojí s našimi milovanými. Díky ní si můžeme naplno vychutnat všechny nezapomenutelné okamžiky spolu s úžasným šampaňským Moët Rosé Impérial.

Kolekce Tie-For-Two s elegantní černou vázankou se výborně hodí pro nádherné chvíle ve dvou – šampaňské Moët Rosé Impérial svým nadčasovým půvabem pozvedne krásu okamžiků prožitých ve společnosti milované osoby. Její součástí je stojánek v podobě černé vázanky, který „objímá“ dvě jemně tvarované sklenky na šampaňské. Nechybí ani láhev zamilovaného šampaňského Moët Rosé Impérial a speciální knížečka určená pro osobní věnování nebo láskyplný vzkaz.

Úspěch je samou podstatou stylu šampaňského Moët
& Chandon a typická černá vázanka připomíná atraktivní smoking na červeném koberci. To je skutečně příhodné vzhledem k faktu, že toto šampaňské je po celém světě symbolem luxusních oslav, úspěchu a glamour atmosféry.

“Kolekce Tie-For-Two je nejnovějším milníkem v unikátní historii našeho růžového šampaňského, která pokrývá několik staletí a nejrůznější typy oslav”, říká Arnaud de Saignes, ředitel Mezinárodní komunikace a marketingu značky Moët & Chandon. “Představuje více než jen spojení dvou osob sdílejících kouzlo šampaňského Moët Rosé Impérial. Je ztělesněním pouta, které spojuje vinařskou tradici s uměním značky, moderní dobu s historickým odkazem a naší značku s milovníky růžového šampaňského po celém světě“.

Šampaňské Moët & Chandon Rosé Impérial ve speciální limitované valentýnské edici Tie-For-Two bude v prodeji ve vybraných barech, kavárnách a restauracích, například v Bugsy’s baru.

Moët Rosé Impérial se představuje

Rosé Impérial je nabité spontánním a jiskřivým duchem a dokonale ztělesňuje podstatu domu Moët & Chandon. Vyniká čirou ovocností, smyslnou chutí  a elegantní vyzrálostí. Zářivě růžová barva s jantarovými odlesky uvolňuje uhrančivé aroma: živý a intenzivní buket červených plodů (divoké jahody, maliny a višně), květinové tóny růže, a lehce pikantní nádech. Moët Rosé Impérial expresivně kombinuje intenzitu a poddajnost: šťavnatou a vytrvalou síla rudých plodů, korpulenci a pevnost broskve a jemný tón mentolu plný svěžesti.

Moët Rosé Impérial se nehodí pouze k dezertům. Svou výjimečnost odhalí v kombinaci s jednoduchými, intenzivními a pestrými pokrmy. Výborně ladí například s hovězím carpacciem s olivovým olejem a mletým pepřem, ratatouille z čerstvé zeleniny nebo salátem z letního ovoce s mátou.

V nabídce specializovaných prodejen jako jsou Gurmetum (OC Nový Smíchov, OC Chodov, OC Arkády) nebo Kratochvílovci (OC Palladium, Václavské náměstí, Olympia Brno) bude k dispozici speciální izotermický Black Tie Box. Cena: 1.590,- Kč.

Facebooková aplikace Rosé Impérial - spojte se s milovanými online
Šampaňské Moët Rosé Impérial se v nové sezóně představuje v nových podobách. Pro své příznivce vytvořilo aplikaci na Facebooku, díky které se můžete online propojit s přáteli i milovanými. Aplikace umožňuje jednoduše vytvořit a posílat online pozvánky, které vyzívají Vaše přátele ke společnému vychutnání okamžiků s šampaňským Moët Rosé Impérial. Vyberte si nejbližší místo, kde se výjimečné šumivé víno podává, nebo si vytvořte své vlastí, vyberte datum i čas a pozvěte své přátele. Pozvednete tak Den svatého Valentýna nebo jakoukoliv další oslavu na zcela jinou úroveň. Na zdraví!

Během oslav s šampaňským Moët Rosé Impérial se nechte inspirovat duchem kolekce Tie-For-Two. Vytvořte své jedinečné vyobrazení tématu černé vázanky a můžete vyhrát výlet pro dva do francouzského regionu Champagne! Stačí pouze vyfotit své dílo, vložit je na Facebookový profil a získat nejvíce „liků“.
 

Datum:26.11.2013 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama