Nespresso Barista Creations

Skvělé snoubení kávy a ledu

30.06.2020 00:00

Inspirováno nejlepšími baristy. Nespresso strávilo posledních pět let zkoušením ikonických ledových receptur po celém světě, aby se naučilo, jak nejlépe připravit ledovou kávu.

Od výběru správné teploty po ty pravé kávové směsi: kávoví odborníci si ze svých cest přivezli mnoho poznatků, které chtějí nyní nabídnout milovníkům kávy Nespresso v jejich domovech prostřednictvím nejnovější řady káv určených k přípravě ledových receptur Barista Creations pro ledové osvěžení.

Nespresso vyvinulo řadu káv Barista Creations pro ledové osvěžení tak, aby káva připravovaná na ledu splnila veškerá chuťová očekávání zákazníků a zároveň umožnila přípravu perfektního letního nápoje. Ať už si ji budete vychutnávat sami na zahradě, nebo budete chtít zapůsobit svými schopnostmi na své přátele a připravit jim skvělou recepturu v pohodlí domova, Barista Creations pro ledové osvěžení určitě dokáže povzbudit vaše chuťové pohárky.

Barista Creations pro ledové osvěžení je řada dvou výrazných směsí, ze kterých můžete ve třech jednoduchých krocích připravit osvěžující recepturu, a tak si během okamžiku vychutnat svou oblíbenou ledovou kávovou recepturu.

Představujeme Freddo Delicato
Perfektní směs pro posedávání u bazénu, to je Freddo Delicato. Ovocné tóny kávy z Keni vám zaručí osvěžení, ať už se budete zrovna opalovat na slunci, či chladit ve stínu u vás doma. Tato lehce pražená káva byla navržena tak, aby vám na jazyku zanechala delikátní jemné tóny. Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

Představujeme Freddo Intenso
Pro plnější kávu vyzkoušejte Freddo Intenso, směs jihoamerických a indonéských zrn Arabica. Když tuto směs smícháte s ledem, vynikne její intenzivní chuť a plné tělo. Perfektní doprovod vašeho letního odpoledne. Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

Pro ještě větší zážitek z ledových receptur spojilo Nespresso síly s producentem gurmánských ochucených sirupů Monin. V rámci této spolupráce nabídneme zákazníkům sadu mini sirupů (50 ml) s příchutěmi slaný karamel, bílá broskev a černý rybíz. Zkuste překvapit své známé třeba ledovým Latte Macchiato s kapkou sirupu z bílé broskve nebo slaného karamelu.

Barista Creations pro ledové osvěžení jsou dostupné online a v Nespresso Boutiques. Pro více informací ohledně řady produktů Nespresso určených pro ledovou přípravu včetně doporučených receptur a skvělých doplňků navštivte: www.nespresso.com.

Datum:30.06.2020 00:00
Reklama

Vyhrajte sluneční balíček

Připravili jsme pro vás soutěž o speciální sluneční balíček pro krásné, dlouhotrvající a zdravější opálení od www.infokrasa.cz.

Přehled: Jaké jsou nejméně rizikové investice?

Rozhodli jste se investovat a nevíte, do čeho své úspory vložit? Připravili jsme pro vás stručný přehled možností investic pro každého.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

Sladký požitek pro milovníky kávy

Nespresso uvádí v obnovené premiéře své lahodné Barista Creations aromatizované kávy a nový kávovar Nespresso Atelier.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama