Nespresso Barista Creations

Skvělé snoubení kávy a ledu

30.06.2020 00:00

Inspirováno nejlepšími baristy. Nespresso strávilo posledních pět let zkoušením ikonických ledových receptur po celém světě, aby se naučilo, jak nejlépe připravit ledovou kávu.

Od výběru správné teploty po ty pravé kávové směsi: kávoví odborníci si ze svých cest přivezli mnoho poznatků, které chtějí nyní nabídnout milovníkům kávy Nespresso v jejich domovech prostřednictvím nejnovější řady káv určených k přípravě ledových receptur Barista Creations pro ledové osvěžení.

Nespresso vyvinulo řadu káv Barista Creations pro ledové osvěžení tak, aby káva připravovaná na ledu splnila veškerá chuťová očekávání zákazníků a zároveň umožnila přípravu perfektního letního nápoje. Ať už si ji budete vychutnávat sami na zahradě, nebo budete chtít zapůsobit svými schopnostmi na své přátele a připravit jim skvělou recepturu v pohodlí domova, Barista Creations pro ledové osvěžení určitě dokáže povzbudit vaše chuťové pohárky.

Barista Creations pro ledové osvěžení je řada dvou výrazných směsí, ze kterých můžete ve třech jednoduchých krocích připravit osvěžující recepturu, a tak si během okamžiku vychutnat svou oblíbenou ledovou kávovou recepturu.

Představujeme Freddo Delicato
Perfektní směs pro posedávání u bazénu, to je Freddo Delicato. Ovocné tóny kávy z Keni vám zaručí osvěžení, ať už se budete zrovna opalovat na slunci, či chladit ve stínu u vás doma. Tato lehce pražená káva byla navržena tak, aby vám na jazyku zanechala delikátní jemné tóny. Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

Představujeme Freddo Intenso
Pro plnější kávu vyzkoušejte Freddo Intenso, směs jihoamerických a indonéských zrn Arabica. Když tuto směs smícháte s ledem, vynikne její intenzivní chuť a plné tělo. Perfektní doprovod vašeho letního odpoledne. Cena za balení /10 kapslí/: 124 Kč

Pro ještě větší zážitek z ledových receptur spojilo Nespresso síly s producentem gurmánských ochucených sirupů Monin. V rámci této spolupráce nabídneme zákazníkům sadu mini sirupů (50 ml) s příchutěmi slaný karamel, bílá broskev a černý rybíz. Zkuste překvapit své známé třeba ledovým Latte Macchiato s kapkou sirupu z bílé broskve nebo slaného karamelu.

Barista Creations pro ledové osvěžení jsou dostupné online a v Nespresso Boutiques. Pro více informací ohledně řady produktů Nespresso určených pro ledovou přípravu včetně doporučených receptur a skvělých doplňků navštivte: www.nespresso.com.

Datum:30.06.2020 00:00
Reklama

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Zařiďte si obývací pokoj k obrazu svému

Obývací pokoj je hlavní místností každého domu nebo bytu. Musí být útulný, příjemný a zároveň praktický.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama