Nespresso Essenza mini black
Nespresso Gran LattissimaNespresso Aged Sumatra

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

24.08.2020 00:00

Milovníci kávy po celém světě se mohou připravit na nový zážitek díky nejnovějšímu přírůstku do řady Nespresso Master Origins. Novinka vznikla pomocí další řemeslné metody zpracování kávy, která pochází ze vzdálených míst naší planety.

Jako doplnění existující řady Nespresso Master Origins tak uvádíme novou limitovanou edici kávy Master Origin Aged Sumatra.

Řada Master Origins, inspirovaná dovednostmi jedněch z nejlepších zpracovatelů kávy světa, dává milovníkům kávy šanci zažít legendární chuť a aroma, které si nesmějí nechat uniknout.

Kávy Nespresso Master Origins využívají lokální znalosti a dovednosti místních pěstitelů. Zpracovány jsou s důraznou péčí, díky níž se v každém šálku kávy Nespresso setkáte s dokonalostí. Výrazné aroma těchto káv je spojeno nejen se zemí jejich původu, ale také se specifickou metodou zpracování dle lokálních zvyklostí. Každá z káv umožnila společnosti Nespresso navázat partnerství s místními farmáři, kteří produkují jedinečné druhy káv. Ty si pak zákazník může vychutnat v pohodlí svého domova.

Objevte novou Master Origin Aged Sumatra - za mokra loupanou arabiku
Jedno z prvních míst na světě, kde se káva začala pěstovat průmyslově, je ostrov Sumatra v Indonésii. Toto místo je známé svou vysoce kvalitní kávou, jež se vyznačuje unikátní kombinací výrazného aroma a chuti s hutným tělem.

Vysoko v pohoří Gayo v regionu Aceh se skupina místních šikovných farmářů věnuje nezvyklé metodě zpracování kávy, která je známá jako „giling basah”. Tato metoda spočívá v odstranění dužiny a vnitřní slupky ze zrn, dokud jsou stále mokrá, což umožní rychlejší schnutí. Poté káva prochází procesem „staření”, kdy je po dobu tří let skladována a díky přírodním podmínkám se mění její textura – zrna opakovaně vlhnou a vysychají. Místní mistři si zakládají na pečlivém zpracování kávy, a to zajištěním rovnoměrného stárnutí všech takto uložených kávových zrn. Spojením metody „giling basah” s pečlivým stařením se během několika let zvýrazní aromatický profil takto zpracované kávy.

Milovníci kávy se tak ve svém šálku mohou těšit na kořeněný a dřevitý chuťový profil s velmi sametovou texturou v ústech. Komplexní aroma kakaa a sladkých cereálií je znatelné po celou dobu popíjení kávy.

Poznejte příslušenství k nové limitované edici z řady Master Origins
Abychom oslavili uvedení výjimečné kávy Master Origin Aged Sumatra, nabízíme našim zákazníkům sadu dvou degustačních sklenic Limited Edition Reveal Espressso Intense ve speciálním dárkovém balení. Degustační sklo, pečlivě navržené předním výrobcem, firmou RIEDEL, je vytvořeno tak, aby design sklenice dal vyniknout kořeněnému a dřevitému aroma kávy.

Kromě toho Nespresso uvádí na trh limitovanou edici šálku z kolekce Origin s novým, růžovým lesklým vnitřním povrchem, který barevně souzní s kapslí Master Origin Colombia. Tato limitovaná edice šálků bude dostupná ve velikosti Espresso a Coffee Mug v balení. Svým řemeslným vzhledem upozorňuje na autenticitu, udržitelnost a řemeslné zpracování našich káv.

A jako sladkou tečku mohou zákazníci vyzkoušet novou Nespresso čokoládu v limitované edici Ruby Cocoa Chocolate. Tato čokoláda je vytvořena ve spolupráci s čokoládovnou Barry Callebaut a nabízí možnost vyzkoušet lahodnou chuť čistého „ruby” kakaa. To se vyznačuje osvěžujícím aroma čerstvého bobulového ovoce a sametovou chutí.

Pro ty, kteří milují vše karamelové, Nespresso uvádí do stálé nabídky jednu z nejoblíbenějších čokolád, a to mléčnou čokoládu s kousky slaného karamelu. Ta byla původně na trhu dostupná jako limitovaná edice.

Nespresso Master Origins řada káv, doplňky a sladkosti budou dostupné online a v Nespresso boutiques od 24. 8. 2020. Cena za balení /10 kapslí/ je 159 Kč.
 
Pro více informací ohledně Nespresso Master Origins řadě, včetně receptur a doplňků, navštivte www.nespresso.com.


Datum:24.08.2020 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama