Moët & Chandon zahaluje Vánoce do zlatého hávu

Moët & Chandon zahaluje Vánoce do zlatého hávu

17.10.2013 11:30

Značka Moët & Chandon každoročně představuje speciální kolekci určenou pro sváteční dny a oslavy spojené s koncem roku. Nejinak je tomu i letos, kdy nádherné slavnostní chvíle zpestří kolekce Jeroboam Golden Dust. Při této příležitosti oděla značka Moët & Chandon svou velkoformátovou ikonickou láhev do luxusního zlatého prachu!

VÁNOČNÍ OSLAVY ZAHALENÉ DO ZLATÉHO PRACHU
Pod názvem Jeroboam Golden Dust se skrývá majestátní třílitrová láhev šampaňského Moët Impérial, kterou delikátně zdobí třpytivý zlatý prach. Láhev z limitované edice je inspirována ušlechtilým prachem, který se na oblíbeném šampaňském střádá během letitého vyzrávání v proslulých sklepech ve francouzském Epernay. Právě během této magické přeměny se Moët & Chandon vyvíjí v dokonalý šumivý mok prosycený jemnými bublinkami. Díky své kvalitě
a vynikající chuti si jej oblíbili lidé na celém světě jako ideálního společníka vánočních a novoročních oslav.

Zlatá barva vzdává hold luxusu. Není tedy náhodou, že si značka Moët & Chandon pro letošní slavnostní kolekci vybrala právě zlatou! Kolekce Jeroboam Golden Dust oslavuje glamour podstatu populární značky a její zářivý vzhled dokonale zachycuje brilantní jádro tohoto vynikajícího šampaňského. Ve středu nejnovější limitované kolekce stojí Moët Impérial, šampaňské, které ideálně ztělesňuje klíčové hodnoty šampaňského domu a je nejvšestrannějším vyznáním ikonického stylu Moët & Chandon.

STYLOVÝ OBLEK PRO SLAVNOSTNÍ CHVÍLE
Jeroboam Golden Dust je oděna to jiskřivého hávu, který doplňuje věhlasná černá “vázanka”, jež zdobí hrdlo láhví Moët & Chandon již od roku 1886. Její elegantní hedvábné křivky se svůdně vlní kolem láhve Jeroboam.

Třešničkou na dortu je pravá vosková pečeť s proslulým razítkem přímo z Epernay. Tento symbol se používá již plných 125 let a je dokladem historického odkazu značky.

MOËT & CHANDON PRO NEZAPOMENUTELNÉ OKAMŽIKY
“Šampaňské Jeroboam Golden Dust pozvedne nezapomenutelné vánoční
i novoroční oslavy na zcela novou úroveň”
, říká Arnaud de Saignes, ředitel marketing a komunikace značky Moët & Chandon. “Náš šampaňský dům je známý inovativním přístupem k umění oslav. Jeroboam Golden Dust je toho živoucím důkazem. Tato limitovaná edice umožní všem milovníkům šampaňského proniknout během vánočních oslav do nitra zlatého dědictví naší značky”.

Kolekce Jeroboam Golden Dust byla vytvořena ve spolupráci s renomovanými francouzskými rytci z dílny Arthus-Bertrand. Právě díky jejich mistrovskému umění zlatý prach unikátním způsobem zdobí láhev Jeroboam. Jeho barva a textura je dovedena k dokonalosti tak, aby věrně vyobrazovala zlatý třpyt šampaňského Moët & Chandon.

Součástí této limitované edice je také zářivý vizuál známého francouzského fotografa Thomase Lagrange, jehož inspirací se stal elegantní diamantový design typický pro tento šampaňský dům.

Láhev Jeroboam Golden Dust bude v prodeji od 1.10. 2013 ve specializovaných prodejnách, jako jsou Gurmetum (OC Nový Smíchov, OC Chodov), Kratochvílovci (OC Palladium, Václavské náměstí, Olympia Brno) nebo OC Arkády Pankrác. Cena: 11 950,- Kč bez DPH.
 

Datum:17.10.2013 11:30
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Chytřejší příprava kávy

Essenza Plus je dokonalým řešením pro milovníky kávy, kteří u svých vzácných chvilek strávených s kávou chtějí propojit pohodlí a styl.

Připlouvá limitka pravého kapitána

Pravý kapitán nepostrádá vlastnosti nové limitované edice Captain Morgan Spiced Gold.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama