Miss Foto
Foto Expo 2013

FOTOEXPO 2013

16.10.2013 17:00

Veletrh a festival je určen pro profesionály, talentované fotografy, zástupce reklamy, produkce, modelingu a pro všechny, co mají rádi kreativitu a vizuální komunikaci.

19.10. 2013, Praha 7 – Holešovice, 10:00 – 21:00
( La Fabrika, RockOpera Praha, Mecca, Molo 22, Expogalerie ul. Osadní, Hotel Extol Inn, Megapixel )

Unikátní projekt s největší koncetrací fotografů na jednom místě!!!
Audiovizuální projekce fotografů a diskuze s 18 předními fotografy. Projekce proběhne za jejich osobní účasti s výkladem.

Jan Saudek, Adolf Zika, Ondřej Neff, Ibra Ibrahimovič, František Wejda, Dan Bárta, Vladimír Brunton, Jiří Turek, Lukáš Dvořák, Martin Stranka, Kamil Rodinger, Jan Pohribný, Ladislav Kamarád, Rostislav Stach, Milan Blšťák, Boris Renner, Julia Skalozub a Jiří Šiftař!

Kavárna cestovatelské fotografie bude otevřena v prostorách restaurace Molo 22, program zde ve 13:00 odstartuje Petr Horký z Pirhana Films, který točí jedinečný dokument o fenomenálním cestovateli „Století Miroslava Zikmunda“.

Prezentace tvorby mladých českých fotografů FOTOFRESH se uskuteční v prostorách klubu Mecca. Nová generace autorů svou osobitou a leckdy i provokativní tvorbou patří mezi to nejlepší, co nabízí současné fotografické trendy.

Světová tvorba bude zastoupena výběrem projekcí z mezinárodního tvůrčího fotografického festivalu Fotojatka.

Součástí nabitého programu je též:

MISS FOTO 2013
Soutěž je zaměřena na fotomodelky, volba bude probíhat přímo při veletrhu FOTOEXPO 2013 

12:00 -14:00 – Klub Mecca – promenáda v plavkách, předložení prezentačních fotografií (book) odborné porotě.
15:30 - La Fabrika, divadelní sál – promenáda soutěžících před diváky a porotu, vyhlášení 6 postupujících dívek.
16:00 – 18:00 – La Fabrika Ateliér – fotografování 6 finalistek třemi vybranými fotografy: Jiřím Šubrtem, Kamilem Rodingerem, Petrem Kuchařem
20:15 – 20:30 – Divadlo RockOpera – slavnostní vyhlášení MISS FOTO 2013 a předání cen.

předání ceny ZLATÝ FOTON 2013
Cena pro rok 2013 za celoživotní přínos české fotografii 
Slavnostní ceremoniál proběhne ve 20:30 v sále RockOpery.
Ocenění významnému českému fotografovi, na návrh profesního kolegia, předá autor projektu FOTOEXPO 2013, fotograf a designer Jiří Šviga.V rámci programu slavnostního vyhlášení Miss Foto a Zlatý Foton v RockOpeře se můžete těšit i na hudební vystoupení Kateřiny Mátlové!

FOTOEXPO MARATÓN 2013
Soutěžní téma pro rok 2013 je „Industriální Holešovice“. Odborná porota vyhodnotí vystižení tématu, nápaditost a originalitu. Ceny pro tři vyhodnocené fotografy budou předány při slavnostím vyhlášení v La Fabrice v 19:00.

Dílnu bodypaintingu a airbrush, prezentace novinek fotografické techniky, světel a tisku nejvlivnější renomovaných firem na našem trhu a odborné semináře a workshopy na aktuální fotografická témata najdete v prostorách klubu La Fabrika a hotelu Extol Inn.
 

Datum:16.10.2013 17:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama