SONY Xperia Z1
SONY Xperia Z1SONY Xperia Z1SONY Xperia Z1SONY Xperia Z1

SONY pořádá Xperia Z1 Night Shopping!

18.09.2013 16:20

Společnost Sony Mobile Communications (Sony Mobile) pořádá v pondělí 23. září unikátní noční předprodej prémiového vodotěsného chytrého telefonu Xperia Z1, v němž se potkává to nejlepší z technologie Sony. Akce s názvem Xperia Z1 Night shopping je určena všem zájemcům, kteří chtějí pořídit vlajkovou loď společnosti Sony ještě dříve, než bude zahájen její oficiální prodej v České republice. Jedinečná příležitost se uskuteční v Sony Center na Karlově náměstí v Praze od 22.00 hodin.

Pro prvních 50 zákazníků NFC reproduktor SRS-BTV5 zdarma
Ten, kdo přijde v pondělí večer do prodejny Sony Center na Karlově náměstí, bude mít příležitost nejen patřit mezi vůbec první uživatele smartphonu Xperia Z1 v ČR, ale pokud bude mezi prvními 50 kupujícími, získá k telefonu zdarma dárek – NFC reproduktor Sony SRS-BTV5.

Nejlepší fotoaparát v chytrém telefonu na světě
Elegantní Xperia Z1 s úhlopříčkou 5 palců je nejnovějším přírůstkem do rodiny prémiové řady Z. Tento model chytrého telefonu však také ve větší míře, než kdykoliv předtím, disponuje technologiemi Sony – včetně špičkového fotoaparátu Sony. Xperia Z1 je vybavena cenami ověnčenými širokoúhlým objektivem G Lens 27 mm s nízkým clonovým číslem F2.0, ‚na míru šitým‘ velkým obrazovým snímačem typu 1/2.3 CMOS Exmor RS for mobile s rozlišením 20,7 megapixelů a systémem BIONZ for mobile pro zpracování obrazu. Kombinace těchto technologií nabízí stejnou úroveň kvality a výkonu jako běžný kompaktní digitální fotoaparát, a to vše v tenkém a vodotěsném chytrém telefonu. Nezávislý test potvrdil, že Xperia Z1 disponuje celkově nejlepší kvalitou obrazu ze všech nejprodávanějších chytrých telefonů.1

To znamená, že Xperia Z1 dává krásné, ostré a jasné fotografie i za nepříznivých světelných podmínek. Díky několika volbám krátkých expozičních časů a trojnásobnému zoomu s technologií, která zaručuje jasný obraz, jsou ostré i snímky pořízené z dálky.

Inovativní sada aplikací Xperia Camera Applications
Xperia Z1 povznáší běžný fotoaparát na zcela novou úroveň – a to i díky inovativní sadě aplikací Xperia Camera Applications, které slibují mnoho nových zážitků. V době uvedení do prodeje budou k dispozici tyto aplikace:
 • Social live: Sdílejte zajímavé okamžiky ze svého života – díky Xperia Z1 se objeví hned na Facebooku a vaši přátelé je mohou bezprostředně komentovat.
 • Info-eye™: Inovativní vizuální vyhledávání, které nabídne kontextově relevantní informace o vyfotografovaných objektech - místních památkách, atrakcích, knihách či vínu.
 • Kontinuální snímání: Vyberte si vždy ten nejlepší snímek – Xperia Z1 pořídí až 61 snímků za dvě vteřiny – vteřinu před a po stisku spouště, takže si můžete záběry následně projít a vybrat si ten nelepší.
 • AR Effect: Funkce rozšířené reality Sony SmartARTM vám dá na výběr ze široké nabídky legračních a uživatelsky editovatelných animací, které můžete zakomponovat do svých fotografií. 
Nádherný design bez kompromisu na síle a výkonu
Stylový design využívá populární koncept Sony OmniBalance, luxusní materiály a precizní zpracování. Výsledkem je tenký, vodotěsný a prachuvzdorný chytrý telefon (IP55 & IP58). Jednolitý hliníkový rám s předním a zadním panelem z tvrzeného skla je nejen krásný, ale i odolný a nabízí skutečně velký sledovací úhel.

Model Xperia Z1 je vybaven integrovaným procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 800 s čtyřjádrovou procesorovou jednotkou 2,2 GHz a podporou sítí čtvrté generace (4G LTE) pro ničím nerušený proud zábavy. Xperia Z1 navíc nabízí jednu z nejdelších výdrží baterie a neuvěřitelnou rychlost. Procesor Qualcomm Snapdragon 800 je osazen nejmodernější grafickou jednotkou a duálním ISP pro neuvěřitelnou grafickou kvalitu i 3D her a videa. Baterie 3000 mAh má velmi vysoký výkon. Režim Battery STAMINA od Sony automaticky vypíná nepoužívané funkce a šetří tak výdrž baterie; umí však také vypnuté funkce kdykoliv zapnout, jsou-li potřeba.

Klíčové vlastnosti Xperia Z1
 • Sony G lens: širokoúhlý 27 mm objektiv s clonovým číslem F2.0 a trojnásobným zoomem pro jasný obraz.
 • BIONZ for mobile: systém pro zpracování obrazu se stejným algoritmem, který využívají špičkové digitální fotoaparáty Sony. Méně šumu, rychlé automatické ostření a stabilní obraz při natáčení – už nikdy rozmazané fotografie či videa.
 • Obrazový snímač typ 1/2.3 CMOS Exmor RS for mobile s rozlišením 20,7 megapixelů: vysoce citlivý obrazový snímač dává jemně vykreslený detail a ostrý, jasný obraz i za nepříznivých světelných podmínek.
 • Odolnost proti vodě a prachu (IP55 & IP58) – kultovní design OmniBalance z tvrzeného skla a jednolitého hliníkového rámu.
 • Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon™800 2,2 Ghz, baterie 3000 mAh, podpora sítí 4G LTE.
 • Xperia Camera Applications, například Social live pro rychlé propojení na Facebook. Brzy budou přes Sony Select k dispozici další aplikace.
 • Paměť - RAM 2 GB, flash paměť až 16 GB, rozšiřující slot microSD™ až 64 GB.
 • Barvy: černá, bílá a fialová.
 
Datum:18.09.2013 16:20
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama