Unikátní koncept Body&Face clinique

30.09.2012 07:00

Koncept péče o krásu tváře, těla a ducha, který je v Kodani nebo Cannes naprostou samozřejmostí se Čechám dlouhou dobu vyhýbal. Od roku 2010 ale máme možnost nechat se hýčkat i my. Jeho unikátnost spočívá v několika stěžejních odlišnostech od běžných standardů kosmetických a estetických služeb.

V první řadě nabízí nadstandardní esteticko-kosmetické služby pro širší klientelu. Dále pak vyplňuje mezeru na trhu, která spočívá v mezistupni estetické péče mezi klasickým kosmetickým ošetřením a ošetřením ryze lékařským, tedy výkony, jejichž aplikace spadá výhradně do rukou lékaře. Možná se to bude jevit jako klišé, ale velký důraz je kladen i na osobní a individuální přístup k jednotlivým klientům. Tento přístup je v rámci českých služeb mnohdy opomíjen. V Body&Face clinique považují za nutnost starat se i o duševní a psychickou spokojenost klienta. Ne nadarmo se říká, že pokud je člověk vnitřně spokojený, všechno funguje lépe. A tento přístup platí i v oblasti zkrášlovacích metod. Pojďme si společně některé metody představit.

Mezoterapie vás nejen omladí
Profesionální mezoterapie obličeje, krku, dekoltu, rukou i vlasové pokožky spočívá v použití kvalitních preparátů – v Body&Face clinique se jedná o produkty Dermaheal, které se osvědčily svou perfektní účinností a bezpečností. Aplikuje je certifikovaný zdravotnický personál. Co všechno můžeme s těmito preparáty vylepšit? Revitalizovat pokožku, redukovat vrásky nebo prodloužit účinek výplňového materiálu a botulotoxinu. Výsledek aplikace Dermahealu speciálním elektronickým aplikátorem je srovnatelný s výsledkem podstatně invazivnějšího, časově i finančně náročnějšího ošetření frakčním oblačním laserem. Pleť je dokonale vypnutá, ve sjednoceném tónu, mimické vrásky vyhlazené a to včetně nerovností a případných menších jizviček po akné. Pro náročnější klienty pak Body&Face clinique nabízí nanojehličkovou aplikaci Dermahealu HSR přímo do vrásek, kdy je výsledek často srovnatelný s aplikací mnohonásobně dražší dermální výplně. Tuto aplikaci provádí výhradně zkušená a vyškolená zdravotní sestra.

Péče o vlasy
Dalším nadstandardním výkonem je například mezoterapie vlasových váčků výtažkem z humánních kmenových buněk, kdy se preparát díky elektronickému aplikátoru opatřenému 12ti jehlami dostane přímo pod kůži. Tam aktivně působí a dochází k takzvanému transplantačnímu efektu, což ve výsledku znamená stimulaci obnovy růstu vlasů. Výsledky aplikace jsou vynikající a předčily v mnohém očekávání jak u žen, tak u mužů.

Péče o pleť
Velmi oblíbeným se stal také „zázračný Onetec“. Ten umí za pouhé jedno sezení zatočit se všemi vadami obličeje a dekoltu, jako jsou rozšířené žilky, pavoučkový névus (rudá vyrážka projevující se při nedostatečné funkci jaterní tkáně) nebo kuperosa (drobné červené cévky, které prosvítají přes kůži). Netec dokáže již během jednoho sezení odstranit také stopkatý fibrom (druh bradavice) nebo nevzhledný hemangiom (nezhoubný nádor krevních cév) nebo stařeckou či pigmentovou skvrnku. To vše bez zásadního zatížení okolních tkání s minimální dobou rekonvalescence. Nová metoda vyhladí vrásky za 30 minut, jako byste je vygumovali. Onetec lze jako jediný přístroj na světovém trhu použít i na oční okolí a to včetně očních víček. Víčka tak lze dočasně pozvednout a oživit tím celkovou vizáž obličeje. Jak můžete vidět i na ilustračním videu.

V Body&Face clinique se budete cítit dobře
Klienti jsou přijímání ve světlé a prostorné recepci, kde s nimi ošetřující personál pohovoří, nabídne občerstvení a dohodne potřebné náležitosti výkonu. Následná konzultace je pak prováděna v jednotlivých ošetřovnách. Každá z nich je vybavena přímo k účelu vybraného výkonu. Například ošetřovna s již zmíněným Onetecem je vybavena také reprodukcí příjemné relaxační hudby, která klientům napomůže zbavit se obav z méně příjemných zákroků.

Protože v Body&Face clinique vědí, že krása tváře a těla je podmíněna spokojeností ducha, zavedli i do České republiky koncept spolupracující advokátky, která poskytuje právní služby za velmi příjemné ceny a to zejména v oblastech, které jejich klienty často trápí. Těmi jsou zpravidla úpravy výživného, rozvody nebo vypořádání majetku. Propojení estetiky a advokacie se může zdát poněkud zvláštní. Přesto se právní služby staly mezi klienty velmi oblíbené a žádané.

Prostě a jednoduše, o každého klienta je v Body&Face clinique postaráno tak, aby odcházel maximálně spokojen, a to nejen s výkonem samotným, ale i s prostředím a profesionalitou ošetřujícího personálu. Pokud vás zajímá jaké další výkony Body&Face clinique nabízí, podívejte se do našeho dalšího článku. A nebo se přijďte do Body&Face clinique podívat a jistě se sami přesvědčíte, že i váš sen se může stát skutečností.
 

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama