Unikátní koncept Body&Face clinique - procedury

30.09.2012 10:00

Slíbili jsme vám pokračování představení unikátní Body&Face clinique. Co dalšího tato jedinečná koncepce péče o krásu tváře, těla i ducha nabízí?

Masáž nebo lymfodrenáž je samozřejmostí
Aby byla nabídka opravdu komplexní, byly do portfolia Body&Face clinique zařazeny i různé druhy relaxačních masáží a to včetně odborné manuální lymfodrenáže. Manuální lymfodrenáž považujeme za velmi přínosnou zejména tam, kde nedostatečně účinkují redukční metody. Nedodatečný výsledek redukční přístrojové metody je vždy výsledkem špatné činnosti lymfatického systému a proto se v Body&Face clinique soustředí nejprve na aktivaci činnosti lymfy a poté se s úspěchem pouští do redukčních ošetření. Výsledky jsou pak perfektní a viditelné, což s sebou ruku v ruce přináší spokojenost klientely.

Hurá do plavek
Do plavek se snaží být fit jak ženy tak muži. Vybírat můžete z vysoce profesionálních redukčních přístrojových metod jako je ultrazvuková kavitace doplněná o monopolární, bipolární nebo tripolární rediofrekvenci a vacupress. Tuto velmi účinnou kombinaci nabízí přístroj s výstižným označením Terminátor. Dále je v nabídce vakuová termokryolipolýza s monitoringem tělesných funkcí a samozřejmě oblíbený Lipolaser One, oba přístroje jsou od evropských výrobců. Obvyklý úbytek v cm po jedné aplikaci je nejméně 1,5-3 cm v obvodu ihned po ošetření. Přístroje obsluhují pouze vyškolení pracovníci, kteří klientům další redukční program „ušijí na míru“ a současně s tím také nesou určitou spoluzodpovědnost za výsledek modelačního programu.

Instantní omlazení

Převratnou novinkou v rejuvenaci (omlazení s trvalým efektem) se stal frakční neoblační laser PALOMAR, který má nyní Body&Face clinique k dispozici. Jedná se o nejmodernější technologii s převratnými a zejména trvalými výsledky v estetice. Laserovému ošetření dali v Body&Face clinique přezdívku „instantní omlazení“, neboť již po první aplikaci dojde k výrazné změně k lepšímu. PALOMAR prostě a jednoduše vrátí tváři několik let zpět! Přístroj je použitelný jak na ošetření celého obličeje, tak na ošetření selektivní, tedy pouze na vybrané lokality, se kterými není klient spokojen. S přístrojem PALOMAR se omladí nejen váš obličej, ale také ruce, což je velmi často opomíjená část těla a skutečný věk je zde bohužel velmi často čitelný. Příjemným vedlejším efektem a takovým bonusem navíc bývá v mnohých případech i vymizení nežádoucí pigmentace obličeje.

Kosmetika na klinice i na doma
Samozřejmostí je i standardní kosmetické ošetření. I tady se Body&Face clinique snaží nabídnout něco nového a proto je v nabídce speciální přístrojové kosmetické ošetření. To spočívá v 6ti krocích - v diamantové vakuové mikrodermabrazi, ultrazvukové čistící špachtli (screblle), ultrazvukové žehličce, ultrazvukové žehličce očního mikrookolí, bioliftigových proudech a biostimulačním laseru. Výsledky ošetření jsou velmi přesvědčivé a metoda patří mezi klienti k nejoblíbenějším. Přístrojové ošetření je doplněno používáním vhodné kosmetiky. Doporučují se odzkoušené lékařské značka Dermaheal a Medik8, na které v Body&Face clinique nedají dopustit jednoduše proto, že preparáty mají prostě dokonalý efekt. Kosmetika uvedených značek pro domácí použití je samozřejmě ke koupi, konkrétní preparát doporučí kosmetičky poté, co analyzují pleť a její problémy.

Body&Face clinique je tu pro vás, vaše tělo i duši. Stačí jen vyzkoušet!

Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama