Unikátní koncept Body&Face clinique - procedury

30.09.2012 10:00

Slíbili jsme vám pokračování představení unikátní Body&Face clinique. Co dalšího tato jedinečná koncepce péče o krásu tváře, těla i ducha nabízí?

Masáž nebo lymfodrenáž je samozřejmostí
Aby byla nabídka opravdu komplexní, byly do portfolia Body&Face clinique zařazeny i různé druhy relaxačních masáží a to včetně odborné manuální lymfodrenáže. Manuální lymfodrenáž považujeme za velmi přínosnou zejména tam, kde nedostatečně účinkují redukční metody. Nedodatečný výsledek redukční přístrojové metody je vždy výsledkem špatné činnosti lymfatického systému a proto se v Body&Face clinique soustředí nejprve na aktivaci činnosti lymfy a poté se s úspěchem pouští do redukčních ošetření. Výsledky jsou pak perfektní a viditelné, což s sebou ruku v ruce přináší spokojenost klientely.

Hurá do plavek
Do plavek se snaží být fit jak ženy tak muži. Vybírat můžete z vysoce profesionálních redukčních přístrojových metod jako je ultrazvuková kavitace doplněná o monopolární, bipolární nebo tripolární rediofrekvenci a vacupress. Tuto velmi účinnou kombinaci nabízí přístroj s výstižným označením Terminátor. Dále je v nabídce vakuová termokryolipolýza s monitoringem tělesných funkcí a samozřejmě oblíbený Lipolaser One, oba přístroje jsou od evropských výrobců. Obvyklý úbytek v cm po jedné aplikaci je nejméně 1,5-3 cm v obvodu ihned po ošetření. Přístroje obsluhují pouze vyškolení pracovníci, kteří klientům další redukční program „ušijí na míru“ a současně s tím také nesou určitou spoluzodpovědnost za výsledek modelačního programu.

Instantní omlazení

Převratnou novinkou v rejuvenaci (omlazení s trvalým efektem) se stal frakční neoblační laser PALOMAR, který má nyní Body&Face clinique k dispozici. Jedná se o nejmodernější technologii s převratnými a zejména trvalými výsledky v estetice. Laserovému ošetření dali v Body&Face clinique přezdívku „instantní omlazení“, neboť již po první aplikaci dojde k výrazné změně k lepšímu. PALOMAR prostě a jednoduše vrátí tváři několik let zpět! Přístroj je použitelný jak na ošetření celého obličeje, tak na ošetření selektivní, tedy pouze na vybrané lokality, se kterými není klient spokojen. S přístrojem PALOMAR se omladí nejen váš obličej, ale také ruce, což je velmi často opomíjená část těla a skutečný věk je zde bohužel velmi často čitelný. Příjemným vedlejším efektem a takovým bonusem navíc bývá v mnohých případech i vymizení nežádoucí pigmentace obličeje.

Kosmetika na klinice i na doma
Samozřejmostí je i standardní kosmetické ošetření. I tady se Body&Face clinique snaží nabídnout něco nového a proto je v nabídce speciální přístrojové kosmetické ošetření. To spočívá v 6ti krocích - v diamantové vakuové mikrodermabrazi, ultrazvukové čistící špachtli (screblle), ultrazvukové žehličce, ultrazvukové žehličce očního mikrookolí, bioliftigových proudech a biostimulačním laseru. Výsledky ošetření jsou velmi přesvědčivé a metoda patří mezi klienti k nejoblíbenějším. Přístrojové ošetření je doplněno používáním vhodné kosmetiky. Doporučují se odzkoušené lékařské značka Dermaheal a Medik8, na které v Body&Face clinique nedají dopustit jednoduše proto, že preparáty mají prostě dokonalý efekt. Kosmetika uvedených značek pro domácí použití je samozřejmě ke koupi, konkrétní preparát doporučí kosmetičky poté, co analyzují pleť a její problémy.

Body&Face clinique je tu pro vás, vaše tělo i duši. Stačí jen vyzkoušet!

Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama