Khaki Navy Sub Auto Chrono
Jazzmaster GMTSpirit of Liberty

Hodinky Hamilton by vám neměly chybět

03.09.2013 15:00

Hamilton, prestižní hodinářská značka amerického původu, která minulý rok oslavila své 120. výročí, představuje letos úchvatný pánský retro model Spirit of Liberty, plejádu nových – dámských i pánských – modelů v ikonické linii Jazzmaster oslavující tradiční americký styl a další novinky inspirované vojenskou a námořní historií značky.

Khaki Navy Sub Auto Chrono
O tom, že značka Hamilton měla vždy blízko k vodě (a k Hollywoodu) svědčí například i to, kolikrát se hodinky objevily v podmořských filmových scénách... od snímku Frogmen (1951) až po např. Into the blue (2005). Moderní potápěčské hodinky Khaki Navy Sub Auto Chrono, které zaujmou na první pohled, jsou inspirované designem ikonického námořního chronometru Hamilton Piping Rock z roku 1928, jinak také oficiální časomírou newyorských Yankees. Dnešní moderní chronograf pohání švýcarský mechanický strojek H-31, který této sportovní časomíře poskytuje 60-ti hodinovou rezervu chodu. Vodotěsnost do 300 m, pryžové detaily usnadňující manipulaci se sportovně masivní ocelovou lunetou a šroubovací korunka z těchto hodinek činí spolehlivého partnera pro seriózní podmořské výpravy. Robustní pouzdro velikosti 43 mm doplňuje dynamický design číselníku s kontrastními detaily a výraznými luminiscenčními číslicemi, černý či jasně oranžový gumový tah a silueta manty obrovské na zadní straně pouzdra.

Jazzmaster GMT
Moderní 24-hodinový číselník modelu Jazzmaster GMT je jasným signálem, že hodinky Jazzmaster, americká klasika, cestují v čase i po světě. Ukazatel času v druhé časové zóně zpříjemní rychlé přesuny všem moderním světoběžníkům. Čas v druhé časové zóně ukazuje kontrastně zbarvená ručka – červená na černém a modrá na stříbrném číselníku. Tuto moderní časomíru pohání švýcarský strojek s automatickým nátahem kalibru 2893-2. Každá barevná verze číselníku zasazeného do kulatého pouzdra z leštěné oceli ve velikosti 42 mm doplňuje varianta koženého řemínku (hnědý ke stříbrnému číselníku a černý k černému) a také ocelový náramek, což vytváří nabídku čtyř osobitých variant.

Spirit of Liberty
Nesmlouvavý smysl pro detail se odráží na retro modelu Spirit of Liberty, který propojuje dnešní, moderní rysy značky Hamilton s její historickou tradicí. Mechanický chronograf kalibru H-21 zajišťuje této stylové časomíře absolutní přesnost a 60-ti hodinovou rezervu chodu odpovídající rytmu 21. století. Naproti tomu harmonické uspořádání čistého stříbřitého číselníku, kdy minutový a hodinový sčítač chronografu jsou umístěny nad sebou na pozici 12 a 6 a doplňuje je jen malá datumovka na pozici 3 a tři tenké ručky, utvářejí spolu s unikátní patinou koženého řemínku nostalgický šarm této časomíry rámované klasickým kulatým pouzdrem z leštěné oceli ve velikosti 42 mm. K dispozici je na výběr hnědá a černá varianta koženého řemínku.

Hodinky Hamilton jsou k dostání v exkluzivním hodinářství – klenotnictví Carollinum v Pařížské ulici 11, Praha 1 a ve vybraných hodinářstvích.
 

Datum:03.09.2013 15:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Toto je Nespresso. Je recyklovatelné

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě se blíží a Nespresso bude opět u toho.

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama