HAAS+SOHN Arktic 12
HAAS+SOHN Grand Max plus 11HAAS+SOHN Empoli

Krbová kamna: funkčnost a romantika v jednom

26.08.2013 08:00

Máloco dokáže vytvořit v interiéru takovou domácí pohodu jako živý oheň. Čím dál větší oblibě se už několik let těší krbová kamna. Jsou totiž levnější než klasické krby a také dokáží velmi rychle a úsporně vytopit každou místnost.

Krbová kamna mají oproti klasickým krbům několik výhod, například jsou praktičtější, pokud jde o údržbu. Hodí se i do malých interiérů, protože jsou méně náročná na prostor a nevyžadují stavební zásahy. Jediné, co potřebujete, je přístup ke komínu a nehořlavá podložka. Mnohdy rozhodující výhodou ve prospěch krbových kamen je pak cenový rozdíl.
Značka HAAS+SOHN, která je nově v nabídce MALL.cz, se specializuje na krbová kamna s výměníkem. Technologickou výhodou kamen této značky je funkce terciárního spalování, která zvyšuje jejich celkovou účinnost. To v konečném důsledku přináší nižší spotřebu paliva a tedy i méně odpadu v podobě popela. Kamna jsou určena pro spalování dřeva, ekobriket a uhelných briket.

Krbová kamna HAAS+SOHN Arktic 12 s plotýnkou se ideálně hodí k vytápění velkých obytných prostor (až 220 m3). Díky zadnímu vývodu kouřovodu zbylo ve vrchní části kamen místo pro varnou plotýnku, takže je lze využít i pro ohřev vody nebo jídel. Výhodou jsou rovněž postranní dvířka, která umožňují boční přikládání.
Cena na MALL.cz: 17 750 Kč (s výměníkem 23 990 Kč)

Kamna s teplovodním výměníkem a účinností spalování až 83 % HAAS+SOHN Grand Max plus 11 se dají využít i v nízkoenergetickém domě v kombinaci s akumulační nádobou či zásobníkem vody. Externí přívod vzduchu umožňuje čerpání vzduchu z venkovních prostor, díky čemuž nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Tuto vlastnost oceníte zejména v dobře izolovaných prostorách. Kamna se hodí také k vytápění větších domů.
Cena na MALL.cz: 26 990 Kč


Krbová kamna HAAS+SOHN Empoli jsou určena k vytápění středních obytných prostor (do 150 m3). Velmi stylově působí kachlové obložení na boční a horní stěně. Kachle jsou na výběr v zelené nebo hnědé barvě, pod kamny se nachází úložný prostor pro dřevo.
Cena na MALL.cz: 24 990 Kč
 
Datum:26.08.2013 08:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama