HAAS+SOHN Arktic 12
HAAS+SOHN Grand Max plus 11HAAS+SOHN Empoli

Krbová kamna: funkčnost a romantika v jednom

26.08.2013 08:00

Máloco dokáže vytvořit v interiéru takovou domácí pohodu jako živý oheň. Čím dál větší oblibě se už několik let těší krbová kamna. Jsou totiž levnější než klasické krby a také dokáží velmi rychle a úsporně vytopit každou místnost.

Krbová kamna mají oproti klasickým krbům několik výhod, například jsou praktičtější, pokud jde o údržbu. Hodí se i do malých interiérů, protože jsou méně náročná na prostor a nevyžadují stavební zásahy. Jediné, co potřebujete, je přístup ke komínu a nehořlavá podložka. Mnohdy rozhodující výhodou ve prospěch krbových kamen je pak cenový rozdíl.
Značka HAAS+SOHN, která je nově v nabídce MALL.cz, se specializuje na krbová kamna s výměníkem. Technologickou výhodou kamen této značky je funkce terciárního spalování, která zvyšuje jejich celkovou účinnost. To v konečném důsledku přináší nižší spotřebu paliva a tedy i méně odpadu v podobě popela. Kamna jsou určena pro spalování dřeva, ekobriket a uhelných briket.

Krbová kamna HAAS+SOHN Arktic 12 s plotýnkou se ideálně hodí k vytápění velkých obytných prostor (až 220 m3). Díky zadnímu vývodu kouřovodu zbylo ve vrchní části kamen místo pro varnou plotýnku, takže je lze využít i pro ohřev vody nebo jídel. Výhodou jsou rovněž postranní dvířka, která umožňují boční přikládání.
Cena na MALL.cz: 17 750 Kč (s výměníkem 23 990 Kč)

Kamna s teplovodním výměníkem a účinností spalování až 83 % HAAS+SOHN Grand Max plus 11 se dají využít i v nízkoenergetickém domě v kombinaci s akumulační nádobou či zásobníkem vody. Externí přívod vzduchu umožňuje čerpání vzduchu z venkovních prostor, díky čemuž nedochází ke spalování již ohřátého vzduchu z místnosti. Tuto vlastnost oceníte zejména v dobře izolovaných prostorách. Kamna se hodí také k vytápění větších domů.
Cena na MALL.cz: 26 990 Kč


Krbová kamna HAAS+SOHN Empoli jsou určena k vytápění středních obytných prostor (do 150 m3). Velmi stylově působí kachlové obložení na boční a horní stěně. Kachle jsou na výběr v zelené nebo hnědé barvě, pod kamny se nachází úložný prostor pro dřevo.
Cena na MALL.cz: 24 990 Kč
 
Datum:26.08.2013 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Toto je Nespresso. Je recyklovatelné

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě se blíží a Nespresso bude opět u toho.

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama