Khaki Navy Pioneer
Khaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICEKhaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICEKhaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICE

Tři nové modely hodinek Khaki Navy Pioneer od Hamilton

06.06.2013 14:00

Americká hodinářská ikona Hamilton oslavila loni své 120. výročí úchvatnou retro časomírou Khaki Navy Pioneer. Moderní technologie, nadčasový design oživený námořním chronografem ze čtyřicátých let.

Letos přidává tři nové modely, které natrvalo obohatí nabídku řady Hamilton Khaki, inspirované vojenskou a námořní historií značky.

Khaki Navy Pioneer – novinka 2013 – Tři nové modely, stvořené s touhou po dosažení maximální možné spolehlivosti jsou vybaveny automatickým strojkem ETA 2895, na který se nabízí fascinující pohled skrz zadní stranu ocelového pouzdra. Na připomínku původního námořního chronografu byl zachován specifický vzhled pouzdra, tentokrát o průměru 40 mm, kombinace matu a lesku na jednoduchém číselníku a taktéž ručně vyráběné ručičky charakteristického tvaru. Na číselníku chráněném safírovým sklíčkem přibyla datumovka na pozici 3. To vše dohromady tvoří luxusní nadčasovou časomíru, která se z námořního světa čtyřicátých let elegantně přemístila do současnosti a bude mít své stále místo v kolekci Hamilton Khaki i poté, až se vyprodá exkluzivní model z loni uvedené limitované edice. Cena: 22.100 Kč.

Khaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICE
Hodinky představené v minulém roce na oslavu 120. výročí značky, vyrobené podle roku založení Hamilton v limitované sérii 1892 očíslovaných kusů, byly inspirované námořním chronografem z roku 1940. Tyto mimořádné náramkové hodinky se dají díky důmyslnému závěsu a dřevěnému pouzdru použít také jako stolní hodiny. Tvar a modrá barva jejich ručně vyráběných ruček byla kompletně převzata z původního námořního chronografu. Sametově matný stříbrný číselník, hladký prošívaný kožený řemínek a malý číselník vteřinovky na pozici 6 dotvářejí klasický vzhled hodinek. Vodotěsné pouzdro o velkorysém průměru 46,5 mm skrývá švýcarský mechanický strojek ETA 6498 s ručním nátahem. Gravírování na strojku odkazuje na 120. jubileum značky. Cena: 58.100 Kč.

Hodinky Hamilton jsou k dostání v exkluzivním hodinářství-klenotnictví Carollinum v Pařížské ulici 11, Praha 1 a ve vybraných hodinářstvích.

 
Datum:06.06.2013 14:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Toto je Nespresso. Je recyklovatelné

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě se blíží a Nespresso bude opět u toho.

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama