Khaki Navy Pioneer
Khaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICEKhaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICEKhaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICE

Tři nové modely hodinek Khaki Navy Pioneer od Hamilton

06.06.2013 14:00

Americká hodinářská ikona Hamilton oslavila loni své 120. výročí úchvatnou retro časomírou Khaki Navy Pioneer. Moderní technologie, nadčasový design oživený námořním chronografem ze čtyřicátých let.

Letos přidává tři nové modely, které natrvalo obohatí nabídku řady Hamilton Khaki, inspirované vojenskou a námořní historií značky.

Khaki Navy Pioneer – novinka 2013 – Tři nové modely, stvořené s touhou po dosažení maximální možné spolehlivosti jsou vybaveny automatickým strojkem ETA 2895, na který se nabízí fascinující pohled skrz zadní stranu ocelového pouzdra. Na připomínku původního námořního chronografu byl zachován specifický vzhled pouzdra, tentokrát o průměru 40 mm, kombinace matu a lesku na jednoduchém číselníku a taktéž ručně vyráběné ručičky charakteristického tvaru. Na číselníku chráněném safírovým sklíčkem přibyla datumovka na pozici 3. To vše dohromady tvoří luxusní nadčasovou časomíru, která se z námořního světa čtyřicátých let elegantně přemístila do současnosti a bude mít své stále místo v kolekci Hamilton Khaki i poté, až se vyprodá exkluzivní model z loni uvedené limitované edice. Cena: 22.100 Kč.

Khaki Navy Pioneer – LIMITOVANÁ EDICE
Hodinky představené v minulém roce na oslavu 120. výročí značky, vyrobené podle roku založení Hamilton v limitované sérii 1892 očíslovaných kusů, byly inspirované námořním chronografem z roku 1940. Tyto mimořádné náramkové hodinky se dají díky důmyslnému závěsu a dřevěnému pouzdru použít také jako stolní hodiny. Tvar a modrá barva jejich ručně vyráběných ruček byla kompletně převzata z původního námořního chronografu. Sametově matný stříbrný číselník, hladký prošívaný kožený řemínek a malý číselník vteřinovky na pozici 6 dotvářejí klasický vzhled hodinek. Vodotěsné pouzdro o velkorysém průměru 46,5 mm skrývá švýcarský mechanický strojek ETA 6498 s ručním nátahem. Gravírování na strojku odkazuje na 120. jubileum značky. Cena: 58.100 Kč.

Hodinky Hamilton jsou k dostání v exkluzivním hodinářství-klenotnictví Carollinum v Pařížské ulici 11, Praha 1 a ve vybraných hodinářstvích.

 
Datum:06.06.2013 14:00
Reklama

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama