Hodinky Prim
Hodinky Prim

Dopřejte své ženě, aby se stala hrdinkou!

22.08.2012 00:00

 Každá žena je hrdinkou mnoha tváří. Ve svém náročném životě musí naráz zvládat kariéru, péči o domácnost a děti, pravidelné nákupy a nesmí zapomínat ani na kultivovaný zevnějšek. Svému naplněnému dennímu programu často musí podřídit nejen vhodný outfit, ale i spolehlivé a přitom zajímavé doplňky. Jak si ale vybrat ty správné hodinky, které budou nejen elegantní ozdobou, ale i důvěryhodným pomocníkem, díky němuž dorazíte všude včas? Sáhněte po některém ze zajímavých dámských modelů v moderním, lehce sportovním designu značky PRIM od společnosti MPM-QUALITY.

První z novinkových modelů zaujme v první řadě zářivě bílou barvou v kombinaci s ocelovými detaily. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli a mají kulaté pouzdro. Pod konkávním minerálním sklíčkem se nachází bílý reliéfní číselník, hodinové symboly jsou osazeny třpytivými krystaly značky Swarovski. Náramek je z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci s bílou keramikou. Uvnitř hodinek se ukrývá kvalitní quartzový strojek Miyota. Samozřejmostí je také vodotěsnost hodinek. Díky celkové odolnosti se tyto hodinky stanou ideálním doplňkem pro akční hrdinku všedního dne. Mohou být ideálním dárkem, jsou dodávány v luxusní krabičce se záručním listem.

Pokud spíše preferujete klasickou eleganci, je do Vaší „výzbroje“ tím pravým model v černé barvě. Tento chronograf s quartzovým strojkem kalibru Miyota a přesností měření na 1 vteřinu se pyšní velkorysými rozměry. Pouzdro včetně dna uzavřeného na závit je vyrobeno z leštěné ušlechtilé oceli. Černý, reliéfní číselník krytý safírovým sklíčkem nese výrazné, vystouplé hodinové symboly, které jsou stejně jako obvod pouzdra zdobeny křišťály Swarovski. Na pozici 4. hodiny se nachází datumovka. Hlavní hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou. Na pozici 2. hodiny je umístěn sčítač ve 24hodinovém formátu. Pro měření chronografu je na pozici 10. hodiny umístěn minutový sčítač a na pozici 6. hodiny sčítač vteřin. Také tento model ostál v testu vodotěsnosti, aby mohl doprovázet akční hrdinku během celého dne. Náramek je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci s černou keramikou. Také černý model je k dispozici zabalen v luxusní krabičce.

Datum:22.08.2012 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Toto je Nespresso. Je recyklovatelné

Největší přehlídka designu a módy ve střední Evropě se blíží a Nespresso bude opět u toho.

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama