Hodinky Prim
Hodinky Prim

Dopřejte své ženě, aby se stala hrdinkou!

22.08.2012 00:00

 Každá žena je hrdinkou mnoha tváří. Ve svém náročném životě musí naráz zvládat kariéru, péči o domácnost a děti, pravidelné nákupy a nesmí zapomínat ani na kultivovaný zevnějšek. Svému naplněnému dennímu programu často musí podřídit nejen vhodný outfit, ale i spolehlivé a přitom zajímavé doplňky. Jak si ale vybrat ty správné hodinky, které budou nejen elegantní ozdobou, ale i důvěryhodným pomocníkem, díky němuž dorazíte všude včas? Sáhněte po některém ze zajímavých dámských modelů v moderním, lehce sportovním designu značky PRIM od společnosti MPM-QUALITY.

První z novinkových modelů zaujme v první řadě zářivě bílou barvou v kombinaci s ocelovými detaily. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli a mají kulaté pouzdro. Pod konkávním minerálním sklíčkem se nachází bílý reliéfní číselník, hodinové symboly jsou osazeny třpytivými krystaly značky Swarovski. Náramek je z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci s bílou keramikou. Uvnitř hodinek se ukrývá kvalitní quartzový strojek Miyota. Samozřejmostí je také vodotěsnost hodinek. Díky celkové odolnosti se tyto hodinky stanou ideálním doplňkem pro akční hrdinku všedního dne. Mohou být ideálním dárkem, jsou dodávány v luxusní krabičce se záručním listem.

Pokud spíše preferujete klasickou eleganci, je do Vaší „výzbroje“ tím pravým model v černé barvě. Tento chronograf s quartzovým strojkem kalibru Miyota a přesností měření na 1 vteřinu se pyšní velkorysými rozměry. Pouzdro včetně dna uzavřeného na závit je vyrobeno z leštěné ušlechtilé oceli. Černý, reliéfní číselník krytý safírovým sklíčkem nese výrazné, vystouplé hodinové symboly, které jsou stejně jako obvod pouzdra zdobeny křišťály Swarovski. Na pozici 4. hodiny se nachází datumovka. Hlavní hodinové ručky jsou pokryty luminiscenční vrstvou. Na pozici 2. hodiny je umístěn sčítač ve 24hodinovém formátu. Pro měření chronografu je na pozici 10. hodiny umístěn minutový sčítač a na pozici 6. hodiny sčítač vteřin. Také tento model ostál v testu vodotěsnosti, aby mohl doprovázet akční hrdinku během celého dne. Náramek je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci s černou keramikou. Také černý model je k dispozici zabalen v luxusní krabičce.

Datum:22.08.2012 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nespresso a Designblok 2018

Svět prémiové kávy Nespresso a unikátního designu se opět propojuje během týdne designu v rámci jubilejního 20. ročníku Designblok 2018.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Vkusný závan Itálie

Jaro připomíná začátek něčeho nového. Po zimě regenerujeme nejen své tělo, ale i příbytky. Nechte zavát italský vánek k vám domů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama