Šetřete své kroky pomocí komunikačního systému, foto kredit: SIGEM

Šetřete své kroky pomocí komunikačního systému

06.04.2021 00:00

Máte ve firmě, kanceláři nebo jiných prostorách a objektech mnoho návštěv a unavuje vás neustálé odbíhání od práce? S tímto vám mohou pomoci komunikační systémy, které umožňují snadnou a rychlou komunikaci ve vnitřních prostorách.

Jak funguje komunikační systém a k čemu slouží?
Jak už bylo zmíněno v úvodu, komunikační systémy slouží ke snadné, rychlé a pohodlné komunikaci uvnitř firmy. Ušetří nám čas a eliminují neustálé odbíhání od práce. Opakované přerušování práce není efektivní, protože pokud ztratíme nit, tak následně ztrácíme čas přemýšlením, kde jsme s prací skončili. Pomocí komunikačního systému stačí pouhé zvednutí telefonu nebo videohovoru. Tyto komunikační systémy slouží nejen pro větší vzdálenosti, ale mohou být využívány například z kanceláře do kanceláře nebo z jednoho objektu do druhého. Instalace se vždy odvíjí od našich požadavků.

Druhy komunikačních systémů

Telefonní ústředny
Telefonní ústředny se nejčastěji používají pro komunikaci uvnitř objektu nebo firmy. Slouží k rychlé a spolehlivé komunikaci nejen mezi zaměstnanci neboli kolegy, ale také pro spojení ven z objektu. V dnešní době jsou telefonní ústředny vybaveny několika moderními funkcemi jako je například IP připojení neboli internetové připojení, díky kterému lze komunikovat v rámci firmy nebo objektu zdarma, což výrazně ušetří na firemních nákladech.

Domovní telefony nebo videotelefony
Tyto zařízení se využívají nejčastěji v panelových či bytových domech, firmách, kancelářích ale i v rodinných domech. Velkou výhodou je, že tyto domovní telefony mohou využívat, jak jednotlivci, tak i několik desítek osob. Kvalita přenosu se odvíjí od ceny daného přístroje. Vyrábějí se v různé cenové relaci, zde platí stejné pravidlo jako u všech přístrojů, čím dražší je domovní telefon nebo videotelefon, tím více umožňuje funkcí, má lepší kvalitu i design. Vše závisí na vašich požadavcích a potřebách. Videotelefony mají velkou výhodu v komunikaci díky obrazovce, která přenáší obraz, takže můžete vidět, kdo za dveřmi stojí a díky tomu se můžete cítit bezpečněji a mít jistotu, že jde opravdu o osobu, kterou vidíte na obrazovce.

S výběrem a instalací vám pomůže firma Sigem s.r.o., která má v tomto oboru několikaleté zkušenosti.


Datum:06.04.2021 00:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

Šetřete své kroky pomocí komunikačního systému

Máte ve firmě nebo jiných prostorách mnoho návštěv a unavuje vás neustálé odbíhání od práce? S tímto vám mohou pomoci komunikační systémy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama