Michaela Illíková, Coffee Ambassador Nespresso
Vít Zákostelecký, Coffee Referent Nespresso

Kávové semináře pro všechny

04.05.2020 00:00

Kávové semináře Masterclass značky Nespresso se vždy těšily velké oblibě a pravidelně proměňovaly Nespresso Boutiques a Nespresso Experience Centrum v místo sdílení společných zážitků ze světa kávy Nespresso. Při těchto setkání s odborníky se členové Nespresso Clubu dozvídají zajímavosti o kávě, jejím původu i ideální přípravě. V klasické podobě jsou však tato setkání vzhledem k bezpečnostní situaci bohužel stále nerealizovatelná.

Značka Nespresso se přesto chce se svými příznivci setkat a společně si užít nadšení pro prémiovou kávu, a proto v těchto dnech představuje inovativní Masterclassy, které bude vysílat online na sociálních sítích. Série čtyř setkání začala již 29. dubna ve 13 hodin na Instagramu Nespresso.cz. Setkáte se s Nespresso Coffee Ambassadorkou Michaelou Illíkovou a Coffee Referentem Vítem Zákosteleckým, kteří vám představí jedinečné chuťové profily vybraných káv.

Především však společně objevíte nečekaná chuťová spojení káv a vybraných dezertů, sýrů, bylinkových krekrů nebo ovoce. Zdají se vám tyto kombinace neobvyklé? Odborníci značky Nespresso vám ukážou, jak na ně, a vysvětlí vám, proč i kontrastní chutě dokážou vytvořit překvapivě skvělý chuťový efekt. Pro teplé dny vás online Masterclass vybaví i perfektní recepturou na osvěžující domácí míchaný drink s kávou, grepovým sirupem Monin a tonikem.

Svou vlastní cestu experta na kávu tak můžete díky Nespresso zahájit z pohodlí domova. Na online Nespresso Masterclass se o světě kávy, díky odborníkům značky Nespresso, naučíte to nejlepší. Nenechte si to ujít!

Medialonek Michaela Illíková, Coffee Ambassador Nespresso
Svoji vášeň pro kávu Michaela objevila již v roce 2006, kdy v té době vstoupila do miniteamu Nespresso a podílela se na vstupu značky Nespresso na český trh. Během své profesní cesty stála za rozvojem prvního butiku v Pařížské ulici a svoji roli později našla v řízení Nespresso&You. Její cestovatelský duch ji dovedl na kávovníkové plantáže a odbornost do role Coffee Ambassadorky, kterou od roku 2016 zastává. Sdílí své zkušenosti a nabyté vědomosti s širokou plejádou milovníků kávy, doprovází novináře a partnery na dalekých cestách po kávovníkových plantážích, ale stejně tak se s nimi potkává během nejrůznějších příležitostí a degustací. Svojí energií a nadšením provází hosty Nespresso Experience Centrem, který je jejím druhým domovem a kterým projde ročně kolem 3000 hostů. 

Medialonek Vít Zákostelecký, Coffee Referent Nespresso
Vítkova cesta se značkou Nespresso začala již před šesti lety v Nespresso Boutique Černý Most na pozici Coffee Specialista. Dnes se s ním můžete potkat na Boutique v Pařížské ulici, kde zastává roli Coffee Referenta. Získává a předává cenné zkušenosti nejen v butiku, ale i na mnoha významných akcích, např. Karlovarský filmový festival, MBPFWeek či na partnerských akcích. Svoji vášeň probouzí ve vymýšlení a přípravách nových kávových receptur či párování jídel ke kávě. 

Sledujte instagramový profil Nespresso.cz

Datum:04.05.2020 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama