Philips OLED855 TV
Philips OLED855 TVPhilips OLED855 TVSluchátka Philips Sound Fidelio X3Sluchátka Philips Sound Fidelio X3Philips OLED855 TV

Nechte filmy a seriály ožít

29.03.2020 00:00

Evropský design a vynikající zpracování opět dosáhli nejvyššího uznání. Porota profesionálů udělila sedm cen Red Dot Award televizím a audio výrobkům značky Philips TV & Sound.

Vítězi Red Dot Award 2020 jsou

  • High-endový televizor Philips TV OLED855 – minimalistický design, dechberoucí kvalita obrazu, neskutečná podívaná
  • Nová sluchátka Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová) – kvalita stereo zvuku, jakou jste ještě nezažili, unikátní a luxusní design, pohodlí bez kompromisů
  • Philips Sound TAT8505 True Wireless (TWS) sluchátka s funkcí potlačující hluk z okolí (ANC) – ideální na cesty, pro volný čas, práci i sport. Již nemusíte obětovat dokonalý zvuk
  • Řada Bluetooth reproduktorů Philips Sound ‘Core’ – hudba na dosah, kdekoliv chcete, jedinečný design stylově lemovaný látkou Kvadrat
Cena Red Dot Design Award je mezinárodní ocenění v oblasti designu. Každoročně ho uděluje Design Zentrum ze Severního Porýní-Vestfálska v německém Essenu, a to již od roku 1955. Tento rok hodnotila porota složená ze 40 mezinárodních odborníků více než 5 500 přihlášek z celého světa, které soutěžily v 50 kategoriích. Fakt, že Philips Sound & TV získalo celkem sedm ocenění, je znamením mezinárodního uznání.  

Rod White, Chief Design Officer ze společnosti TP Vision okomentoval získání ocenění těmito slovy:
„Jsem velmi pyšný na náš dedikovaný tým designérů, který opět získal oficiální uznání komunity. Naše pojetí evropského designu se liší od hlavních konkurentů z oboru, zaměřuje se nejen na výkon, ale také na celkovou uživatelskou spokojenost a vytváření osobité značky. Toto ocenění naznačuje, že odborníci z Red Dot se s naším přístupem ztotožňují.“ 

Výběr z oceněných produktů

Philips OLED855 TV
Nechte filmy a seriály ožít díky televizoru OLED855. Tato televize nabízí nejlepší obrazovou i zvukovou kvalitu a současně i unikátní, masivní, a přesto minimalistický design stojanu. 

Užití prémiových materiálů zaručuje eleganci a na OLED855 je skutečně radost pohledět v každé domově, i když je televize vypnutá.

Sluchátka Philips Sound Fidelio X3 & L3
Prémiová značka Fidelio se vrací se sluchátky Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová – na trh budou uvedena ke konci roku 2020).

Oboje sluchátka budí velkou pozornost a propadnete jim v mžiku. A není divu, protože v sobě snoubí vysokou kvalitu zvuku a vkusný design.

Díky dvojvrstvým mušlím se reproduktory lépe přizpůsobí přirozenému tvaru ucha. Pro zdůraznění vzhledu sluchátek byly použity přírodní materiály. Lehký a tmavý ocelový rám pokrývá černá kůže Muirhead z udržitelných zdrojů v kombinaci s plstěnou čelenkou a ušními polštářky z paměťové pěny z veluru, jenž plně navazuje na vysokou kvalitu původních sluchátek Fidelio.  
        
True Wireless sluchátka Philips Sound TAT8505 redukující hluk z okolí (ANC)
Ještě ani nejsou na trhu a už jsou vítězem. Sluchátka TAT8505 ukazují, že černá barva nikdy nevyjde z módy. Co víc, tato sluchátka dokazují, že kompaktní provedení, pohodlí a vysoká kvalita mohou jít ruku v ruce. Sluchátka jsou uložená jako šperk v krabičce, která slouží jako nabíječka sluchátek a náhradní baterie.

Bluetooth reproduktory Philips Sound řady Core
Bluetooth reproduktory řady Core od Philips Sound mají elegantní a stylový obdélníkový design, díky kterému si je budete moci užívat bez ohledu na to, kam nebo jak je položíte. Reproduktory se mohou pochlubit vysoce kvalitní povrchovou úpravou, vkusnou transparentní látkou a díky integrované rukojeti je můžete snadno přenášet s sebou.

Datum:29.03.2020 00:00
Reklama

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

5 krásných tipů nejen na vánoční dárky

Vánoce se sice mohou zdát daleko, ale opak je pravdou. Vyhněte se vánočnímu šílenství, zkuste dárky nakoupit už teď.

Činy jsou více než slova

Každý konec bude také novým začátkem. Nespresso představuje nejnovější počiny na cestě k cirkulární ekonomice.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nechte filmy a seriály ožít

Evropský design a vynikající zpracování opět dosáhli nejvyššího uznání.

Méně hluku, více pohodlí

S bezdrátovými sluchátky Philips, si můžete vychutnat poslech oblíbené hudby kdykoli, kdekoli a odkudkoli.

Vánoční tip od Philips TV

Milovníkům filmů a dobrých seriálů nemusíte dárek k Vánocům vymýšlet dlouho.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama