Philips OLED855 TV
Philips OLED855 TVPhilips OLED855 TVSluchátka Philips Sound Fidelio X3Sluchátka Philips Sound Fidelio X3Philips OLED855 TV

Nechte filmy a seriály ožít

29.03.2020 00:00

Evropský design a vynikající zpracování opět dosáhli nejvyššího uznání. Porota profesionálů udělila sedm cen Red Dot Award televizím a audio výrobkům značky Philips TV & Sound.

Vítězi Red Dot Award 2020 jsou

  • High-endový televizor Philips TV OLED855 – minimalistický design, dechberoucí kvalita obrazu, neskutečná podívaná
  • Nová sluchátka Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová) – kvalita stereo zvuku, jakou jste ještě nezažili, unikátní a luxusní design, pohodlí bez kompromisů
  • Philips Sound TAT8505 True Wireless (TWS) sluchátka s funkcí potlačující hluk z okolí (ANC) – ideální na cesty, pro volný čas, práci i sport. Již nemusíte obětovat dokonalý zvuk
  • Řada Bluetooth reproduktorů Philips Sound ‘Core’ – hudba na dosah, kdekoliv chcete, jedinečný design stylově lemovaný látkou Kvadrat
Cena Red Dot Design Award je mezinárodní ocenění v oblasti designu. Každoročně ho uděluje Design Zentrum ze Severního Porýní-Vestfálska v německém Essenu, a to již od roku 1955. Tento rok hodnotila porota složená ze 40 mezinárodních odborníků více než 5 500 přihlášek z celého světa, které soutěžily v 50 kategoriích. Fakt, že Philips Sound & TV získalo celkem sedm ocenění, je znamením mezinárodního uznání.  

Rod White, Chief Design Officer ze společnosti TP Vision okomentoval získání ocenění těmito slovy:
„Jsem velmi pyšný na náš dedikovaný tým designérů, který opět získal oficiální uznání komunity. Naše pojetí evropského designu se liší od hlavních konkurentů z oboru, zaměřuje se nejen na výkon, ale také na celkovou uživatelskou spokojenost a vytváření osobité značky. Toto ocenění naznačuje, že odborníci z Red Dot se s naším přístupem ztotožňují.“ 

Výběr z oceněných produktů

Philips OLED855 TV
Nechte filmy a seriály ožít díky televizoru OLED855. Tato televize nabízí nejlepší obrazovou i zvukovou kvalitu a současně i unikátní, masivní, a přesto minimalistický design stojanu. 

Užití prémiových materiálů zaručuje eleganci a na OLED855 je skutečně radost pohledět v každé domově, i když je televize vypnutá.

Sluchátka Philips Sound Fidelio X3 & L3
Prémiová značka Fidelio se vrací se sluchátky Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová – na trh budou uvedena ke konci roku 2020).

Oboje sluchátka budí velkou pozornost a propadnete jim v mžiku. A není divu, protože v sobě snoubí vysokou kvalitu zvuku a vkusný design.

Díky dvojvrstvým mušlím se reproduktory lépe přizpůsobí přirozenému tvaru ucha. Pro zdůraznění vzhledu sluchátek byly použity přírodní materiály. Lehký a tmavý ocelový rám pokrývá černá kůže Muirhead z udržitelných zdrojů v kombinaci s plstěnou čelenkou a ušními polštářky z paměťové pěny z veluru, jenž plně navazuje na vysokou kvalitu původních sluchátek Fidelio.  
        
True Wireless sluchátka Philips Sound TAT8505 redukující hluk z okolí (ANC)
Ještě ani nejsou na trhu a už jsou vítězem. Sluchátka TAT8505 ukazují, že černá barva nikdy nevyjde z módy. Co víc, tato sluchátka dokazují, že kompaktní provedení, pohodlí a vysoká kvalita mohou jít ruku v ruce. Sluchátka jsou uložená jako šperk v krabičce, která slouží jako nabíječka sluchátek a náhradní baterie.

Bluetooth reproduktory Philips Sound řady Core
Bluetooth reproduktory řady Core od Philips Sound mají elegantní a stylový obdélníkový design, díky kterému si je budete moci užívat bez ohledu na to, kam nebo jak je položíte. Reproduktory se mohou pochlubit vysoce kvalitní povrchovou úpravou, vkusnou transparentní látkou a díky integrované rukojeti je můžete snadno přenášet s sebou.

Datum:29.03.2020 00:00
Reklama

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Přehled: Jaké jsou nejméně rizikové investice?

Rozhodli jste se investovat a nevíte, do čeho své úspory vložit? Připravili jsme pro vás stručný přehled možností investic pro každého.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Nechte filmy a seriály ožít

Evropský design a vynikající zpracování opět dosáhli nejvyššího uznání.

Méně hluku, více pohodlí

S bezdrátovými sluchátky Philips, si můžete vychutnat poslech oblíbené hudby kdykoli, kdekoli a odkudkoli.

Vánoční tip od Philips TV

Milovníkům filmů a dobrých seriálů nemusíte dárek k Vánocům vymýšlet dlouho.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama