Philips OLED855 TV
Philips OLED855 TVPhilips OLED855 TVSluchátka Philips Sound Fidelio X3Sluchátka Philips Sound Fidelio X3Philips OLED855 TV

Nechte filmy a seriály ožít

29.03.2020 00:00

Evropský design a vynikající zpracování opět dosáhli nejvyššího uznání. Porota profesionálů udělila sedm cen Red Dot Award televizím a audio výrobkům značky Philips TV & Sound.

Vítězi Red Dot Award 2020 jsou

  • High-endový televizor Philips TV OLED855 – minimalistický design, dechberoucí kvalita obrazu, neskutečná podívaná
  • Nová sluchátka Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová) – kvalita stereo zvuku, jakou jste ještě nezažili, unikátní a luxusní design, pohodlí bez kompromisů
  • Philips Sound TAT8505 True Wireless (TWS) sluchátka s funkcí potlačující hluk z okolí (ANC) – ideální na cesty, pro volný čas, práci i sport. Již nemusíte obětovat dokonalý zvuk
  • Řada Bluetooth reproduktorů Philips Sound ‘Core’ – hudba na dosah, kdekoliv chcete, jedinečný design stylově lemovaný látkou Kvadrat
Cena Red Dot Design Award je mezinárodní ocenění v oblasti designu. Každoročně ho uděluje Design Zentrum ze Severního Porýní-Vestfálska v německém Essenu, a to již od roku 1955. Tento rok hodnotila porota složená ze 40 mezinárodních odborníků více než 5 500 přihlášek z celého světa, které soutěžily v 50 kategoriích. Fakt, že Philips Sound & TV získalo celkem sedm ocenění, je znamením mezinárodního uznání.  

Rod White, Chief Design Officer ze společnosti TP Vision okomentoval získání ocenění těmito slovy:
„Jsem velmi pyšný na náš dedikovaný tým designérů, který opět získal oficiální uznání komunity. Naše pojetí evropského designu se liší od hlavních konkurentů z oboru, zaměřuje se nejen na výkon, ale také na celkovou uživatelskou spokojenost a vytváření osobité značky. Toto ocenění naznačuje, že odborníci z Red Dot se s naším přístupem ztotožňují.“ 

Výběr z oceněných produktů

Philips OLED855 TV
Nechte filmy a seriály ožít díky televizoru OLED855. Tato televize nabízí nejlepší obrazovou i zvukovou kvalitu a současně i unikátní, masivní, a přesto minimalistický design stojanu. 

Užití prémiových materiálů zaručuje eleganci a na OLED855 je skutečně radost pohledět v každé domově, i když je televize vypnutá.

Sluchátka Philips Sound Fidelio X3 & L3
Prémiová značka Fidelio se vrací se sluchátky Philips Sound Fidelio X3 (náhlavní drátová) a Fidelio L3 (náhlavní bezdrátová – na trh budou uvedena ke konci roku 2020).

Oboje sluchátka budí velkou pozornost a propadnete jim v mžiku. A není divu, protože v sobě snoubí vysokou kvalitu zvuku a vkusný design.

Díky dvojvrstvým mušlím se reproduktory lépe přizpůsobí přirozenému tvaru ucha. Pro zdůraznění vzhledu sluchátek byly použity přírodní materiály. Lehký a tmavý ocelový rám pokrývá černá kůže Muirhead z udržitelných zdrojů v kombinaci s plstěnou čelenkou a ušními polštářky z paměťové pěny z veluru, jenž plně navazuje na vysokou kvalitu původních sluchátek Fidelio.  
        
True Wireless sluchátka Philips Sound TAT8505 redukující hluk z okolí (ANC)
Ještě ani nejsou na trhu a už jsou vítězem. Sluchátka TAT8505 ukazují, že černá barva nikdy nevyjde z módy. Co víc, tato sluchátka dokazují, že kompaktní provedení, pohodlí a vysoká kvalita mohou jít ruku v ruce. Sluchátka jsou uložená jako šperk v krabičce, která slouží jako nabíječka sluchátek a náhradní baterie.

Bluetooth reproduktory Philips Sound řady Core
Bluetooth reproduktory řady Core od Philips Sound mají elegantní a stylový obdélníkový design, díky kterému si je budete moci užívat bez ohledu na to, kam nebo jak je položíte. Reproduktory se mohou pochlubit vysoce kvalitní povrchovou úpravou, vkusnou transparentní látkou a díky integrované rukojeti je můžete snadno přenášet s sebou.

Datum:29.03.2020 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama