Kávy Nespresso BARISTA CREATIONS
Kávy Nespresso BARISTA CREATIONSKávovar Nespresso Atelier

Sladký požitek pro milovníky kávy

22.03.2020 00:00

Nespresso znovu uvádí svou řadu ochucených káv pod názvem BARISTA CREATIONS. Tyto kávy jsou velmi umně vytvořené tak, aby přinesly zákazníkům dokonalou rovnováhu mezi aroma kávy a sladkým jemným lahodným potěšením.

Kávy Nespresso BARISTA CREATIONS řady skvěle doplňují stávající řady mletých a pražených černých káv. Znovu uváděné ochucené kávy jsou ztělesněním tří receptur, které jsou inspirovány uměním a kreativitou nejlepších světových baristů, a tak umožní milovníkům kávy stejný zážitek jako z rukou baristy i ve vlastním podání v pohodlí domova.

Sladký požitek na tři způsoby
Nespresso BARISTA CREATIONS ochucené kávy jsou kolekcí tří velmi lahodných káv
pro kávovary NESPRESSO. Zahrnují směsi pojmenované podle dezertů, které je inspirovaly: delikátní vanilková „Vanilla Éclair”, karamelová „Caramel Crème Brulée” nebo čokoládová „Cocoa Truffle”. Tyto receptury jistě potěší každého milovníka kávy při jakékoli myslitelné příležitosti.

Ochucené směsi NESPRESSO

  • Barista Creations Vanilla Éclair – sametová Vanilla Éclair je plnou směsí zrn Arabica z Latinské Ameriky, ve které vás zaujme sladká a hedvábná chuť. Cena za balení 10 ks: 119 Kč.
  • Barista Creations Caramel Crème Brulée – doteky aroma karamelu zjemňují tóny pražení této směsi káv Arabica z Latinské Ameriky. Výsledná směs je velmi bohatá s krémovou plnou chutí, která vám osladí den. Cena za balení 10 ks: 119 Kč.
  • Barista Creations Cocoa Truffle – aroma hořké čokolády se potkává s cereálními tóny zrn Arabica z Latinské Ameriky v espressu, které bylo inspirováno bohatou chutí, připomínající hořkou čokoládovou pralinku. Cena za balení 10 ks: 119 Kč.
Představujeme vám nový kávovar Nespresso Atelier:
pro neomezenou kreativitu v pohodlí domova, který vám umožní připravit si kávu po svém.

Navíc k ochuceným kávám BARISTA CREATIONS uvádí Nespresso také svůj nejnovější kávovar, Nespresso Atelier, který dovolí svým uživatelům ještě větší kontrolu a kreativitu při vytváření vlastních kávových receptur.

Ať už si připravujete svou kávovou recepturu s živočišným (kravským) či rostlinným (ovesným nebo sójovým) mlékem, nový kávovar Nespresso Atelier vám umožní přípravu šesti horkých či ledových mléčných receptur stiskem jednoho tlačítka v pohodlí vašeho domova. K dispozici jsou recepty Cappuccino, Latte Macchiato, horká pěna, studená pěna a Mocha, vyrobená za pomoci kousku opravdové čokolády.

Kávovar také umožňuje přípravu tří variant černé kávy (Ristretto, Espresso a Lungo) a pyšní se inovativním integrovaným šlehačem mléka, jenž je navržen tak, aby umožnil velmi snadné čištění, a navíc přípravu mléčné pěny přímo v šálku. Cena za kávovar: 8 490 Kč.

Nový kávovar Nespresso Atelier je dostupný od března a řada ochucených káv BARISTA CREATIONS je dostupná od 20. 3. 2020.

Více informací naleznete na www.nespresso.com.


Datum:22.03.2020 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama