Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805
Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805

Méně hluku, více pohodlí

20.01.2020 00:00

S novinkou z dílny TP Vision, bezdrátovými sluchátky Philips TAPH805, si můžete vychutnat poslech oblíbené hudby kdykoli, kdekoli a odkudkoli, vždy s křišťálově čistým zvukem, bez nepříjemných vnějších šumů a věčně zamotaných kabelů. Jedinečné technické vlastnosti, kompaktní rozměry a neuvěřitelná výdrž baterie z nich dělají ideálního společníka nejen na doma, ale i na cestování, a elegantní, nadčasový design je povyšuje na originální módní doplněk.

Vadí vám při poslechu hudby šum z ulice, rozhovory lidí kolem vás nebo hluk způsobený dopravními prostředky? Se sluchátky Philips TAPH805 nemají žádné nežádoucí ruchy šanci! Díky použití pokročilé technologii Digital ANC dokážou sluchátka snížit hlasitost hluku z vnějšího prostředí až o 27 dB, tedy zhruba o 95 %. Venkovní ruchy pomáhají pasivně potlačovat také náušníky s ergonomickým polstrováním z měkké paměťové pěny. Nerušený zážitek z poslechu si tak můžete v klidu vychutnat i v centru velkoměsta.

Sluchátka se dají ovládat hned několika způsoby – tlačítky, dotykem nebo hlasem. Použitím tlačítek můžete spouštět a zastavovat přehrávání (Play/Pause), přeskakovat mezi jednotlivými stopami nebo ovládat základní funkce při telefonování v handsfree režimu. Pomocí dotykového panelu pak lze upravovat hlasitost a podle potřeby zapínat a vypínat aktivní potlačování okolního hluku. Potřebujete-li mít přehled o tom, co se kolem vás děje, můžete sluchátka přepnout do tzv. režimu vnímání okolí, a pokud na vás například někdo promluví, přehrávaný obsah se ztiší, a vy daného člověka uslyšíte, aniž byste museli právě hrající skladbu zastavovat.

S telefonem, notebookem či tabletem se sluchátka propojí bez použití jakýchkoli kabelů pomocí Bluetooth 5.0, přičemž baterie vydrží neuvěřitelných 30 hodin přehrávání. Za pouhých pět minut nabíjení přes USB pak získáte další dvě hodiny nerušeného poslechu navíc. Pomocí audio kabelu lze také sluchátka připojit přímo ke zdroji zvuku. Součástí balení sluchátek Philips TAPH805 je ještě jeden speciální kabel, který umožňuje připojení k zábavním systémům a multimediálním panelům v letadle.

Výrobci si nepohráli jen s technickými detaily, maximální péči věnovali i samotnému designu. Sluchátka jsou velmi pohodlná, navzdory náhlavníku nepůsobí robustně a překvapí svou nízkou hmotností (235 gramů). Pro praktičtější přenášení je lze navíc jednoduše složit a uložit do elegantního pouzdra, ve kterém zůstanou v bezpečí, dokud je nebudete chtít znovu použít.

Sluchátka Philips TAPH805 jsou dostupná od 4 699 Kč.

TIP: Vyřešte letos svátek sv. Valentýna prakticky a obdarujte svého milovníka hudby sluchátky Philips TAPH805. Díky jejich skvělým vlastnostem, modernímu, nadčasovému designu, kompaktním rozměrům a skladnosti si je vaše druhá polovička zamiluje.

Datum:20.01.2020 00:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

Šetřete své kroky pomocí komunikačního systému

Máte ve firmě nebo jiných prostorách mnoho návštěv a unavuje vás neustálé odbíhání od práce? S tímto vám mohou pomoci komunikační systémy.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama