Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805
Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805Bezdrátová sluchátka Philips TAPH805

Méně hluku, více pohodlí

20.01.2020 00:00

S novinkou z dílny TP Vision, bezdrátovými sluchátky Philips TAPH805, si můžete vychutnat poslech oblíbené hudby kdykoli, kdekoli a odkudkoli, vždy s křišťálově čistým zvukem, bez nepříjemných vnějších šumů a věčně zamotaných kabelů. Jedinečné technické vlastnosti, kompaktní rozměry a neuvěřitelná výdrž baterie z nich dělají ideálního společníka nejen na doma, ale i na cestování, a elegantní, nadčasový design je povyšuje na originální módní doplněk.

Vadí vám při poslechu hudby šum z ulice, rozhovory lidí kolem vás nebo hluk způsobený dopravními prostředky? Se sluchátky Philips TAPH805 nemají žádné nežádoucí ruchy šanci! Díky použití pokročilé technologii Digital ANC dokážou sluchátka snížit hlasitost hluku z vnějšího prostředí až o 27 dB, tedy zhruba o 95 %. Venkovní ruchy pomáhají pasivně potlačovat také náušníky s ergonomickým polstrováním z měkké paměťové pěny. Nerušený zážitek z poslechu si tak můžete v klidu vychutnat i v centru velkoměsta.

Sluchátka se dají ovládat hned několika způsoby – tlačítky, dotykem nebo hlasem. Použitím tlačítek můžete spouštět a zastavovat přehrávání (Play/Pause), přeskakovat mezi jednotlivými stopami nebo ovládat základní funkce při telefonování v handsfree režimu. Pomocí dotykového panelu pak lze upravovat hlasitost a podle potřeby zapínat a vypínat aktivní potlačování okolního hluku. Potřebujete-li mít přehled o tom, co se kolem vás děje, můžete sluchátka přepnout do tzv. režimu vnímání okolí, a pokud na vás například někdo promluví, přehrávaný obsah se ztiší, a vy daného člověka uslyšíte, aniž byste museli právě hrající skladbu zastavovat.

S telefonem, notebookem či tabletem se sluchátka propojí bez použití jakýchkoli kabelů pomocí Bluetooth 5.0, přičemž baterie vydrží neuvěřitelných 30 hodin přehrávání. Za pouhých pět minut nabíjení přes USB pak získáte další dvě hodiny nerušeného poslechu navíc. Pomocí audio kabelu lze také sluchátka připojit přímo ke zdroji zvuku. Součástí balení sluchátek Philips TAPH805 je ještě jeden speciální kabel, který umožňuje připojení k zábavním systémům a multimediálním panelům v letadle.

Výrobci si nepohráli jen s technickými detaily, maximální péči věnovali i samotnému designu. Sluchátka jsou velmi pohodlná, navzdory náhlavníku nepůsobí robustně a překvapí svou nízkou hmotností (235 gramů). Pro praktičtější přenášení je lze navíc jednoduše složit a uložit do elegantního pouzdra, ve kterém zůstanou v bezpečí, dokud je nebudete chtít znovu použít.

Sluchátka Philips TAPH805 jsou dostupná od 4 699 Kč.

TIP: Vyřešte letos svátek sv. Valentýna prakticky a obdarujte svého milovníka hudby sluchátky Philips TAPH805. Díky jejich skvělým vlastnostem, modernímu, nadčasovému designu, kompaktním rozměrům a skladnosti si je vaše druhá polovička zamiluje.

Datum:20.01.2020 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Proč chtít tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je v dnešní době velmi oblíbeným typem a způsobem vytápění. Jak konkrétně nám tedy může pomoci?

Jističe: chraňte se před výpadky proudu a ušetřete peníze!

Na co se při výběru jističe zaměřit a jak poznat, že starý potřebuje výměnu?

Jak si hlídat vlhkost ve výrobních prostorách?

Správná vlhkost je velmi důležitá, a to nejen z důvodu ochrany technologií a materiálů, ale také kvůli osobám, které tam tráví mnoho času.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama