Oslavte svůj dokonale severský kávový moment s Nespresso
Skandinávská limitovaná edice pro NespressoSkandinávská limitovaná edice pro Nespresso

Dokonalý severský kávový moment

30.10.2019 00:00

Letos si Nespresso pro svou tradiční a ikonickou sváteční kolekci vybrala téma severských momentů. Tato kolekce ztělesňuje kulturní trendy Hygge a Fika, které se inspirovaly skandinávským životním stylem, a pro zákazníky společnosti Nespresso jsou výzvou se na chvilku zastavit ve svátečním shonu a užít si společné chvíle s rodinou a přáteli.

Ve spolupráci se známou dánskou designérkou Louise Campbellovou společnost Nespresso představuje limitovanou edici káv i kávového příslušenství, které se inspirují zeměmi severu. V této kolekci se mohou zákazníci těšit na dvě jedinečně bohaté ochucené kávy a jednu černou a limitovanou edici příslušenství, to vše určené těm nejnáročnějším milovníkům dobré kávy a dobrého designu.

Skandinávská limitovaná edice pro Nespresso zahrnuje dvě nové ochucené kávy:

Variations Nordic Almond Cake Flavoured a Variations Nordic Cloudberry Flavoured. Směs Variations Nordic Almond Cake Flavoured vychází z tradičních skandinávských chutí a nabízí kombinaci aroma mandlí a vanilky na bázi směsi Livanto, která se inspiruje tradičním norským koláčem Kvæfjordkake.

Káva Variations Nordic Cloudberry Flavoured nabízí jemnou trpkou chuť ostružiníku morušky, jež roste v extrémním klimatu severských zemí. Tato káva nabízí zakulacený základ Livanto obohacený o ovocné tóny a jemnou kyselinku.

Pro ty, kteří raději chtějí zůstat věrní černé kávě, nabízím Nespresso Nordic Black. Tato káva je aromatickou směsí zrn Arabica z Afriky a Jižní Ameriky. Její elegantní sladké ovocné tóny doplňuje hladká a vytrvalá chuť obilovin a společně tak vytvářejí lehkou černou kávu střední intenzity.

Skandinávský vliv Louise Campbellové se jasně podepsal na podobě kapslí, obalů a příslušenství limitované edice. Skandinávií inspirovaná řada Nespresso dokonale zachycuje severský stylový minimalismus s tradičními přírodními vlivy, jenž je nedílnou součástí skandinávské kultury i krajiny.

Kolekci doplní nová stálá řada cestovních hrnků a dva šálky PIXIE a View Cube v limitované edici. Všechna tato příslušenství budou ozdobou každé chvíle s kávou a během nadcházejících svátků mohou být skvělým dárkem.

Louise Campbellová uvádí: „Udělalo mi velikou radost, když byl přijat můj návrh, aby kapsle byly ještě o něco bohatší, než jsou dnes, a aby se každá z nich stala tak fascinující a podněcovala stejnou sběratelskou touhu, jako kamínky na pláži. Tento koncept variací jsem uplatnila v celé kolekci. Doufám, že nové produkty a jejich design vnesou do rušného období svátků závan svěžího severského vzduchu. Také si přeji, aby lidem připomněly krásu přírody a radost z péče o detail. Každá složka mé práce je takovou pohlednicí ze severu. Ať už je to kapsle, nákupní taška nebo obal.

Kromě řady kapslí a příslušenství se na trh již uvedl nový kovový kávovar Essenza Mini v limitované edici v moderní stříbrné barvě navržené pro moderní kuchyně. Essenza Mini nabízí dokonalý zážitek z kávy Nespresso a v každé kuchyni bude vypadat velmi stylově.

Pojďte spolu s Nespresso o letošních svátcích zažít skandinávský životní styl a užít si během nejrušnějšího období roku kávu a příjemné chvilky se svými blízkými. Kolekce je dostupná v buticích a online za cenu 124 Kč za balení.

Cube: 600 Kč
Pixie šálky espresso: 620 Kč
Pixie šálky lungo: 700 Kč
Balení kávy: 124 Kč

K vánočním kávám jsou dostupné i receptury.

Více informací naleznete na www.nespresso.com.

Datum:30.10.2019 00:00
Reklama

Autoři příběhů mají jedinečnou moc

Nespresso vyhlašuje mezinárodní soutěž filmů ve vertikálním formátu. Budou vyprávět příběhy v tématice "pozitivní spirála".

Jak efektivně zvládnout time management

Takzvaných časožroutů je celá řada a za většinu si lidé mohou sami. Potom není divu, že se v práci hromadí úkoly a také chybí čas na rodinu a záliby.

Méně hluku, více pohodlí

S bezdrátovými sluchátky Philips, si můžete vychutnat poslech oblíbené hudby kdykoli, kdekoli a odkudkoli.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Tradice italských měst

Kávová řada Ispirazione Italiana je poctou tradiční bohaté kávové kultuře Itálie.

Sváteční čas je jako stvořený pro skvělou kávu

Zastavte se na okamžik i v předvánočním čase a vychutnejte si každý den jinou kávu.

Dokonalý severský kávový moment

Přichází sezóna, kterou slavíme se svými nejbližšími a zažíváme přitom vzácné chvilky spolu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama