Oslavte svůj dokonale severský kávový moment s Nespresso
Skandinávská limitovaná edice pro NespressoSkandinávská limitovaná edice pro Nespresso

Dokonalý severský kávový moment

30.10.2019 00:00

Letos si Nespresso pro svou tradiční a ikonickou sváteční kolekci vybrala téma severských momentů. Tato kolekce ztělesňuje kulturní trendy Hygge a Fika, které se inspirovaly skandinávským životním stylem, a pro zákazníky společnosti Nespresso jsou výzvou se na chvilku zastavit ve svátečním shonu a užít si společné chvíle s rodinou a přáteli.

Ve spolupráci se známou dánskou designérkou Louise Campbellovou společnost Nespresso představuje limitovanou edici káv i kávového příslušenství, které se inspirují zeměmi severu. V této kolekci se mohou zákazníci těšit na dvě jedinečně bohaté ochucené kávy a jednu černou a limitovanou edici příslušenství, to vše určené těm nejnáročnějším milovníkům dobré kávy a dobrého designu.

Skandinávská limitovaná edice pro Nespresso zahrnuje dvě nové ochucené kávy:

Variations Nordic Almond Cake Flavoured a Variations Nordic Cloudberry Flavoured. Směs Variations Nordic Almond Cake Flavoured vychází z tradičních skandinávských chutí a nabízí kombinaci aroma mandlí a vanilky na bázi směsi Livanto, která se inspiruje tradičním norským koláčem Kvæfjordkake.

Káva Variations Nordic Cloudberry Flavoured nabízí jemnou trpkou chuť ostružiníku morušky, jež roste v extrémním klimatu severských zemí. Tato káva nabízí zakulacený základ Livanto obohacený o ovocné tóny a jemnou kyselinku.

Pro ty, kteří raději chtějí zůstat věrní černé kávě, nabízím Nespresso Nordic Black. Tato káva je aromatickou směsí zrn Arabica z Afriky a Jižní Ameriky. Její elegantní sladké ovocné tóny doplňuje hladká a vytrvalá chuť obilovin a společně tak vytvářejí lehkou černou kávu střední intenzity.

Skandinávský vliv Louise Campbellové se jasně podepsal na podobě kapslí, obalů a příslušenství limitované edice. Skandinávií inspirovaná řada Nespresso dokonale zachycuje severský stylový minimalismus s tradičními přírodními vlivy, jenž je nedílnou součástí skandinávské kultury i krajiny.

Kolekci doplní nová stálá řada cestovních hrnků a dva šálky PIXIE a View Cube v limitované edici. Všechna tato příslušenství budou ozdobou každé chvíle s kávou a během nadcházejících svátků mohou být skvělým dárkem.

Louise Campbellová uvádí: „Udělalo mi velikou radost, když byl přijat můj návrh, aby kapsle byly ještě o něco bohatší, než jsou dnes, a aby se každá z nich stala tak fascinující a podněcovala stejnou sběratelskou touhu, jako kamínky na pláži. Tento koncept variací jsem uplatnila v celé kolekci. Doufám, že nové produkty a jejich design vnesou do rušného období svátků závan svěžího severského vzduchu. Také si přeji, aby lidem připomněly krásu přírody a radost z péče o detail. Každá složka mé práce je takovou pohlednicí ze severu. Ať už je to kapsle, nákupní taška nebo obal.

Kromě řady kapslí a příslušenství se na trh již uvedl nový kovový kávovar Essenza Mini v limitované edici v moderní stříbrné barvě navržené pro moderní kuchyně. Essenza Mini nabízí dokonalý zážitek z kávy Nespresso a v každé kuchyni bude vypadat velmi stylově.

Pojďte spolu s Nespresso o letošních svátcích zažít skandinávský životní styl a užít si během nejrušnějšího období roku kávu a příjemné chvilky se svými blízkými. Kolekce je dostupná v buticích a online za cenu 124 Kč za balení.

Cube: 600 Kč
Pixie šálky espresso: 620 Kč
Pixie šálky lungo: 700 Kč
Balení kávy: 124 Kč

K vánočním kávám jsou dostupné i receptury.

Více informací naleznete na www.nespresso.com.

Datum:30.10.2019 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Skvělé snoubení kávy a ledu

Prožijte chladivé léto s nejnovějšími kávami z řady Nespresso Barista Creations pro ledové osvěžení.

Kávové semináře pro všechny

Inovativní kávové semináře Masterclass online na sociálních sítích. Svou vlastní cestu experta na kávu můžete zahájit z pohodlí domova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama